Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Autodidakta mód mennyi idő...

Autodidakta mód mennyi idő alatt tudok megtanulni úgy gitározni (akusztikus), hogy például egy Ákos számot (Helló) is magabiztosan le tudjak játszani?

Figyelt kérdés
25 elmúltam, de nagyon szükségesnek érzem, hogy tudjak gitározni, és nagyon szívesen belevágnék. Semmilyen tapasztalatom sincs, és otthon, egyedül szeretném kitanulni a fortélyokat. Reális időn belül mit gondoltok, képes leszek elsajátítani az alapokat és számokat is játszani (pl.: fél-egy év)? Mindig is érdekesnek találtam a gitározást, mély és lélekemelő dolog. Ezért gondoltam, hogy belevágnék magam is...
2010. márc. 23. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy Ákos számot, vagy bármilyen más popdalt egy év gitározás után simán le fogsz tudni játszani szerintem. (:
2010. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát ez függ a hallásodtól, tehetségedtől és ritmusérzékedtől, valamin a kezeid lazaságától.Meg lehet tanulni könnyebb számokat játszani úgy 1-2 év alatt, vagy akár fél év alatt is, de ahhoz viszont tanár kell.Érdemes lenne hetente 1 órát járnod tanárhoz, csak hogy megmutassa az alap fogásokat, és a kottát, mert hallás alapján akordokat nem nagyon lehet játszani...

Mindenképpen kezd el!Nem élet az élet zene nélkül!:)

Én is játszom alapszinten gitáron,zongorán,dobon és saxofonon.Jó érzés csak úgy zenélgetni;)

2010. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Én egy hete vettem egy akusztikus gitárt, soha előtte nem volt dolgom hangszerrel, és azt gondolom vki nagyon jól megfogalmazta egyszer vagy pénzt vagy időt áldozol arra hogy megtanulj gitározni.Én ma voltam először a tanáromnál,olyan dolgokkal kezdte már az elején amik nagyon hasznosak.Azt gondolom az alapokat nem baj ha megmutatják.
2010. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!