Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől lett a "Belehalok"...

Mitől lett a "Belehalok" ekkora sláger?

Figyelt kérdés

Úgy értem, egy közepes rap alap (külföldről vett), a szöveg pedig semmilyen érvényes állítást nem fogalmaz meg. Frázisokra épül, (keresem a helyem, ne kerüljek trébe, stb.) mindenféle személyes, hozzáadott érték nélkül.


Miért szeretik mégis ennyien ezt a számot? És mondjuk ha már ilyen gondolkodós rapről van szó, akkor miért nincs pl. Tkydnek legalább ugyanekkora nézettsége?



2015. dec. 18. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert az egyszerű tömegeknek készült. Ebben az országban pedig pont elég buta ember van, akikben befogadó közönségre talált. Mr Bustának szerinted miért van annyi rajongója? Csupa fél-analfabéta sutyerék senkiházi.
2015. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Életemben nem hallottam még, akkora sláger.
2015. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

@15:04


Miért, ki vagy te? Elárulok egy titkot nem attól lesz egy sláger sláger, hogy te hallottad. :D


Amúgy egyet értek a kérdezővel hogy egy borzasztó középszerű felejthető valami. Más most is a múlté az a szám. 10 év múlva meg talán már senki nem emlékszik rá.

2015. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy slágernél azért csak előfordul az, hogy a szubkultúra falain túlra is eljut - mondjuk az ilyen avatatlan emberekhez is, mint amilyen én vagyok. Bocs.
2015. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Bizonyos etnikumnak ez kell. Ha nem tetszik neked, ne hallgasd.
2015. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2-es: 34 millió kattintás van rajta youtube-on, szerintem joggal nevezhető slágernek, még ha nem is tetszik.


4-es: kb. tíz ismerősöm osztotta meg facebook-on és egyikük sem volt roma, ha erre gondolsz. Én nem hallgatom, csak meg akarom fejteni, hogy miért van az a 34 millió kattintás.

2015. dec. 18. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Miért akkora sztár Kisgrofó? Ugyanezért.
2015. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs 4-es, az 5-ösnek ment amit írtam. :)
2015. dec. 19. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Igénytelenség diadala.
2015. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!