Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amikor törölgettem a gitáromat...

Amikor törölgettem a gitáromat (cort z42) letörtem a felső nyerget. Sérülés nem történt. Vigyem el hangszerészhez vagy megragaszthatom énis? Milyen ragasztót kellene használnom?

Figyelt kérdés
Elég könnyen vissza tudnám ragasztani de azért pillanat ragasztót nem akarok használni.

#javítás #gitár #nyereg #Cort #elektromos gitár #felső nyere #gitár törés #gitár ragasztás
2015. dec. 18. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Miféle felső nyereg tört le?
2015. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kulcsok előtti húrtartó nyereg. De már visszaraktam egy nagyon minimális pillanatragasztóval..
2015. dec. 19. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Nem kell mindennel máshoz szaladni! Az autószerelő, a hangszerész is csak egy ember, csak valamiről többet tud. De ezeket meg lehet tanulni!

Ne hagyjátok kifosztani magatokat! :-) A youtube-on is rengeteg video van fenn mindenféle javításokról, ha magyarul nem találsz lefordítani (google) és keresni angol, német nyelven is! De rengeteg cucc van spanyol nyelven is. És hogy nem érted nem sokat számít, mert a videón úgyis látszik a lényeg!

2018. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!