Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok nekem zenekarokat,...

Ajánlanátok nekem zenekarokat, együtteseket az alapján, hogy most kiket hallgatok?

Figyelt kérdés

Ők azok akiket ténylegesen rendszeresen hallgatok: Queen, Pink Floyd, Genesis... Főleg. Még: Radiohead, Muse, de valamivel ritkábban, meg néha Depeche Mode.

Akiknek esetleg hasonló ízlésük van, mit szoktak még hallgatni?

Előre is köszönöm!



2015. dec. 21. 01:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Bon jovi
2015. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Led zeppelin

Lordi

Rhcp

2015. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%
A Queen az örök kedvenc! Még hallgatok Adam Lambert-et de nem az igazi. Skorpions, wham, Mode-ot is szeretem de azt már említetted. Adele, Sia, Free, Aerosmith, Avicii, David Guetta....
2015. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Queen az örök kedvenc, áhh jövőre Brian May koncert!!!*.* ha esetleg a régi albumaikat nemnhallgattad volna még meg, mindenképpen pótold. Queen 1-2, Sheer Heart Attack, Night at the Opera alapművek!

Ami Pink Floydhoz hangulatban kicsit hasonló ilyen elszállós, gondolkodós az a magyar Colorstar. Bár inkább elektronikus vonal, de nagyon jó.

Ritchie Blackmore Rainbowja is nagyon jó.

Dire Straits úgy szintén, elképesztő jó gitáros Mark Knopfler.

Ozzy Osbourne szólóalbumai is szuperek, főleg a Diary of a Madman és a Blizzard of Ozz. Randy Rhoads iszonyat tehetséges és innovatív gitáros volt.

Ha nem zavar a picit giccsesebb, csicsásabb stílus, Yngwie J. Malmsteen is jó.

Rajtuk kívül még a Toolt tudnám ajánlani, bár ők kicsit keményebb vonal.

2015. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és prog rockban Marillion. Script for a Jester's Tear számuk elég jól összefoglalja a zsenialitásukat.
2015. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A Deep Purple nagyon bejön, régen évekkel ezelött 1 számukat hallgattam meg csak, ami pont nem tetszett, de most albumokat hallgattam és tényleg nagyon jó! :) Még mindenbe belefogok hallgatni amit írtatok... Utolsó elötti válaszoló, a Queen szinte csak régi albumait hallgatom... Az elektronikus zene viszont csak nagyon ritkán tetszik, viszont akkor nagyon.

Mégegyszer köszi mindenkinek!

2015. dec. 27. 12:46
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy a Deep Purple tetszik, a Queen után talán a legjobb banda.

Én is így vagyok az elektronikus zenével:P a fentebb írt Colorstaron kívül talán még a Vnv nation nevű formáció munkájába érdemes belehallgatni (Pl. a Beloved számuk), ők is nagyon igényes, már-már művészi szintű zenét csinálnak.

2015. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
pataky attila és bárdos deák ági
2016. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!