Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a szám címe, karácson...

Mi lehet a szám címe, karácsonyi zene?

Figyelt kérdés

Futolag hallottam ma egy zenet, karacsonyi szam, kulfoldi noi eloado, refrenben volt egy keves trombita, es enekelt benne egy ferfi is neha. Sajnos tobbet nem igazan tudok rola, egy vidam porgos szam..

Es most lehet nagy hulyeseget irok, de volt benne valami olyami, hogy ligi ligi ling long ling.. :DDD vagy valami hasonlo, amit eleg gyakran enekelnek..

tudom ez nem tul sok, de nagyon szeretnem megtalalni ezt a szamot, folyamatosan bujom a netet de nem talalom.. ki lehet az eloado es mi lehet a szam cime?! :((



#zene #karácsony #előadó #mi lehet a szám címe #ki énekli.
2015. dec. 22. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Miből vetted le, hogy karácsonyi szám?
2015. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1, kizarolag karacsonyi szamok szolnak, 2, hangzott el benne christmas, meg jingiling vagy valami hasonlo. Sajnos rohanasban voltam es nem sokat hallottam belole... nyuzsi is volt az uzletben..
2015. dec. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!