Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van kōztetek Judas...

Van kōztetek Judas Priest rajongó?

Figyelt kérdés

Ki szeretném deríteni hány van a gyakorikérdések.hu-n

Írjátok ide a kedvenc albumaitokat és szàmaotokat ha akarjàtok.


Nekem albumból a Painkiller ,a British Steel,a Turbo, a Stained Class, a Hell bent for Leather , a Metal Works


Számok pedig: Painkiller ,Breaking the LAW ,Turbo Lover, Private Propety ,Metal Gods,All Guns Blazing ,Hell Patrol,One Shot et Grory,Night Crawler, Elecric eye ,Exciter,Crazy days & Wilds Night, Stained Class ,Batter by you,Better that Me ,March of the Damned,Sword of Damokles ,Killing Machine ,Hell Bent For Leather


m.youtube.com/watch?v=i7crsfJllWo.com



#Painkiller #heavy metal #Judas Priest #Rob Halford #Ian Hill #K.K. Dowing #Gleen Tipton #Scot Travis #Dave Holland
2015. dec. 26. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc album:

1. Defenders of the Faith (1984)

2. Turbo (1986)

3. British Steel (1980)

4. Screaming for Vengeance (1982)

2015. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezeket én szeretem ,a Painkiller az első a Defenders of the Faith-be csak bele hallgattam . Nagyok szépen köszönöm !
2015. dec. 26. 23:47
 3/10 Tom Benko ***** válasza:
Vagyok. Rangsorolni nem szoktam, mindegyik albumukat meghallgatom, legfeljebb ritkásabban (Turbo, Rocka Rolla).
2015. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rocka Rolla nagyon régi abba is csak bele halgattam az volt az első 1974 és az Jezz volt de nagyon jòk a váltások benne .
2015. dec. 28. 01:52
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát csalodtam , ilyen kevesen szeretik Judas Priest-et azért

linkelem a zenéket itt az oldalon .

2015. dec. 28. 20:41
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
@Kérdező: Nem jazz, hard rock/blues rock. A Sad Wings albumon kezdtek bejönni a metálos hatások. De amúgy a RR-n is van egy-két szép pillanat.
2015. dec. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Èn is imádom. Apukam is volt a koncerjükön. Èn is mentem volna de mèg túl fiatal vagyok. 13L
2016. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc album: Painkillet és Firepower holtversenyben.

Kedvenc dal: Evil Never Dies, Night Crawler

2018. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Painkiller,Ezen belűl a Night Crawler,A Touch of Evil
2018. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Metal is my religion and Judas is my Priest.

Kedvenc együttesem.Mondhat bárki bármit,szerintem a legjobbak.Kedvenc albumom a Painkiller.

-Painkiller,Night Crawler,Metal Meltdown,All Guns Benzing,Leather Rebel,A touch of Evil.

De a legjobb Priest szám szerintem a Night Crawler,olyan riffek vannak benne ahhh,imadom!

Ui.:elnezest a helyesirasi hibakert ha elofordul \m/

2018. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!