Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is az alternatív...

Szerintetek is az alternatív rock a legjobb zenei stílus? (linkeltem párat lent)

2015. dec. 27. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, utálom az ilyen langymeleg semmilyen zenéket. Mondjuk nem is lány/nő vagyok.
2015. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AC/DC

Ramones

Nirvana

Guns n' Roses

Foo Fighters

Hollywood Undead

Airbourne

Green day

Black Veil Brides

Imagine Dragons

Sex Pistols

ZZ Top

Skillet

Bad Religion

Sum 41

Offspring

Rammstein

Shinedown


Nekem ezek jelenleg az úgymond kedvenc bandáim. Azt így nem mondanám, hogy az alternativ rock a legjobb, de maga a rock az biztos, legalábbis nekem :)

2015. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy legjobb stílus. ez értelmetlen.
2015. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bírom az alternatív rockot is, de csak kis adagokban. Nem bírnám azt mondani rá, hogy a legjobb lenne, ahogy semmilyen más rockfajtára sem, minden stílusnak megvan a maga gyönyöre.

Nekem az alter-rockkal az a bajom, hogy hiányzik belőle az a pörgősség és energia, amit szeretek a rockzenében. Ha meghallgatok mondjuk 2-3 gyors punk rock dalt, akkor egy alter rock nóta nagyon jól tud esni utánuk levezetésként, de folyamatosan nem bírnék olyanokat hallgatni.

Így vagyok például Kispálékkal is: szeretem a dalaikat, de ha hármat meghallgatok egymás után, már elaludni van kedvem :D

2015. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a baj az alternatív-rockkal ahogy az előttem lévő is leírta. Szinte az összes modern rock banda ezt a stílust képviseli, nincsenek már olyan bandák mint pl. az AC/DC. Talán az Airbourne ami hasonlít rá, azon aztán nem fogsz elaludni :D Némelyik számuk még gyorsabb is mint kéne :)
2015. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!