Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől olyan nagy szám Adele...

Mitől olyan nagy szám Adele új slágere a Hello?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt gyönyörű az énekesnő hangja, megkapó a szám is és végre nem egy olyan videóklippet forgattak hozzá, hogy kint van a csöcse-segge és azt rázza másik 20 pina mellett. Szép, igényes videó.
2015. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

A mindennapi életről gondjairól szólnak általában az ilyen számok amik manapság elég népszerűek az átlag ember körében.

pl:(szerelem majd csalódás stb.)

2015. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem teljesen, főleg, hogy fél perc csenddel kezdődik... De a Gangnam Style-nál 999x jobb, az tuti.
2016. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy nem rossz szám de én kb. a 20-ik hallásra meguntam és idegesít.
2016. jan. 12. 18:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Neki is a könyökén jön már ki. https://www.youtube.com/watch?v=GvhdY4XRbNU :D
2016. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Én sajnálom Adele-t. Mikor kijött a "Someone like you" akkor azt gondoltam, hogy végre egy szakítós dal ami nem nyálas, hanem valódi érzelmekről szól. Azért az egy nagyon komoly helyzet, amikor nem a harag van az emberben szakítás után, hanem a szomorúság mellett mégis reménykedik és megérti a másikat. A nyilatkozatai alapján egy egyéniséget fedeztem fel benne, egy igazi izgalmas lányt, aki még jól is énekel.


Ez a Hello viszont valami förtelmes. Az a baj vele, hogy azt sem tudom mondani rá, hogy rossz. Mert nem rossz, tökéletesen középszerű, ugyanolyan mint a többi 100 popsláger. Sajnálom, hogy őt is bedarálta a gépezet.

2016. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Adele mindig is középszerű volt, mármint a dalai. Sohasem értettem a sikerét, valószínűleg hihetetlenül tehetséges (menedzserek, marketingesek) emberkék állnak mögötte.
2016. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Szerintem a legtöbb embernek az a baja ezzel a számmal, hogy az összes rádióadó lejátssza óránként legalább egyszer. Nem csoda hogy sokaknak a könyökén jön ki.
2016. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem nagy szám, csak az emberek "mennek" az ilyen fajta zenékre.Igazából én még ezelőtt nem is hallottam erről a számról, de mondjuk nem igen hallgatok rádiót, mert alapból nem szeretem a popot.Bár a véleményem csak azért lehet publikus, mivel az emberek csak olyan rádiókat hallgatnak pld. Classfm, meg zene csatornákat mint a Vevo, addig mindenki csak ezeket a számokat ismeri amiket mellesleg videoklip nélkül el sem lehetne adni. Arról sem beszélve h a videó klipjük sem egy nagy szám, kb minden második videoklip arról szól a pop számoknál, hogy az énekes nő a padlón fekszik és magát simogatja:D, vagy valami hasonló.


pld itt van egy együttes... nem tudom ki hallott -e már róluk... bár zeneileg ők sem mondhatóak tutinak, de a videoklip szenzációs, mint képileg is:


https://www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw


ettől függetlenül pld itt kezdődik egy jó zene:

https://www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw


persze ez mindenkinek a saját dolga és ízlése, hogy ki mit hallgat:)

De ettől függetlenül szerintem sokan azért nem hallgatnak nem pop zenéket, mert nem is ismerik.


15l

2016. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hupsz bocsi az utsó link ez akart lenni xD:

https://www.youtube.com/watch?v=T-HwByfffoY

2016. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!