Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! A Republic "Szállj...

Rockerek! A Republic "Szállj el kismadár" című dalának 1995-ös megjelenése szerintetek is gyásznap a magyar zenében?

Figyelt kérdés

Szerintem kb. ilyenkor tűnt el a mainstrem magyar könnyűzenéből a 80-as, korai 90-es évekbeli stílusú hard rock, és jött be helyette a rap, hiphop meg mindenféle más popzene.


Egy ős-Edda, P. Mobil vagy Bikini stílusú számot sem találni 1994-es dátum után.



2015. dec. 30. 02:28
 1/3 anonim válasza:
77%
Ez úgy érted hogy a Szállj el kismadár nem eléggé hard rock szerinted?
2015. dec. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Én nem gondolom. A 90-es évek hard rockja amúgy se tetszett sose. Szerintem nem baj, ha vannak ilyen jellegű dalok is, engem pl. a Bon Jovi új dalára emlékeztet, a Burning Bridgesre, már hogy szövegvilágában. Az se egy Livin on a prayer, de vicces a szövege, szeretem, szórakoztató.
2015. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy a 90-es évek közepén volt egy elég nagy váltás

a magyar könnyűzenében, a rap és hiphop zene nem akkor jött

be. Imádom amiket felsoroltál, igen 94 után már ők se az igaziak.


Üdv Tibi.

2016. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!