Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezekhez a rockbandákhoz/zenesz...

Ezekhez a rockbandákhoz/zeneszámokhoz hasonlók? :

Figyelt kérdés

Pl.: Maraduers - the greed. De tőlük az összeset szeretem.

All Time Low - A love like war

Bon Jovi - It's my life

Hollywood Undead - Gravity; Hear me now

Asking Alexandria - a phrophecy (vagy hogy kell írni :D)

Tankcsapda - Mennyország tourist

Nagyjából ennyi, főleg ezekhez hasonló zenéket szeretnék, vagy a maraduers hez hasonló bandákat.



2015. dec. 30. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Black Veil Brides, Skillet, Shinedown, Rammstein
2015. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mind más stílust képvisel...ergo olyat nem igazán tudunk linkelni, ami mindre hasonlít, mivel nem említhetők egy lapon...


Ha külön külön vesszük:


All Time Lowhoz hasonló bandák:

Talán a Fall Out Boy, 5SOS, nem tudom, nem szoktam mai kölyköket hallgatni...(pedig én magam is az vagyok...)


Bon Jovihoz hasonló bandák:

Na, ezt már szeretem!

Cinderella, Def Leppard, Mötley Crüe...persze vannak eltérések, egyik lájtosabb, másik zúzósabb, egyik hard rock, másik glam rock, ésatöbbi.

80s hair metal/glam rock/hard rock bands keresőszavakkal találod meg őket.

Sőt, akár még a Kiss is tetszhet, igaz, ők kicsivel korábbiak, de a 80asévekbeli korszakuk hasonló, akkoriban tisztára el voltak glamrockosodva...na ezt jól megaszondtam. "Elglamrockosodás"...hmmm...


Hollywood Undead:

Linkin Park? Limp Bizkit? Ennyit tudok, azt sem biztosra.


Asking Alexandria:

Avenged Sevenfold esetleg?

2016. jan. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek:). A Marauders egy magyar " lájtosabb rock"banda, linkin parkot is szeretem.
2016. jan. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!