Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudom használni FL...

Help xbox kérdése:

Hogyan tudom használni FL studio-ban sylenth1 és a Nexus 2-t?

Figyelt kérdés

néhány napja használom még csak az fl studiot .. Néztem rengeteg tutorialt és mindenki ezt a kettőt használta. De én sehol nem találom. Ezt külön meg kell venni/letölteni ?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 1. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kell venni, jó drága mind a kettő, plusz még az un. expansion packeket is meg kell venni, bár van ingyenes is.

Persze mindent meg lehet szerezni ingyen.

2016. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nexus : miután lehuztad, kicsomagoltad, beinstalaltad, a "Nexus Content" mappát helyezd csak simán a C: merevlemezre (ez nem fontos, csak ha nem találja a hangokat).

Aztán FLben bal oldalon a Plug-ins menüpontot frissíted (refresh plug-in list), aztán megkeresed a Nexus-t, jobb klikk és add to favourites. Aztan csak beindítod valamelyik Patternröl az "add" menüpont ból.


A Sylenthet hasonlóan kell, lehet az eleje más, de az FLes rész mindig ugyan az

2016. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült :D

Amikor feltettem a noxust nem volt tiszta hogy mit kell vele csinálni utána. Legalább is az FL studios része nekem teljesen kimaradt :c

Köszönöm !:)

2016. jan. 2. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!