Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez jónak számít? (gitár)

Ez jónak számít? (gitár)

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem el basszusgitározni (vettem egyet mert új hobbi után akartam nézni, a rock zenét imádom, a basszusnak a mély hangját is szeretem, és van egy basszeros haverom aki megmutatta és így tetszett meg) 3 hét alatt ezeket a számokat sikerült megtanulnom (néztem tabot, a tab után meg egyből megjegyeztem és már tudtam hogy mi következik, az egyiket pedig hallás után tanultam meg)

Tankcsapda - Szívd

Tankcsadpa Johny a mocsokban

Tankcsadpa Menyország Tourist

Tankcsadpa Mi a fa*s van?

Tankcsapda egyszerű dal

Tankcsapda Pogó

Pokolgép a Jel (ezt hallás után)

Tankcsapda Jönnek a férgek.


Ha ez számít valamit akkor apámnak is volt zenekara, csak ő szóló gitáros volt. Játszottak minden féli régi rockot pl: Dee Purple, P.mobil, Black Sabbath, Rolling Stones. Na meg persze Beatles. Dédnagyapám pedig karmester volt fúvós zenkarba.



2016. jan. 2. 18:20
 1/2 Linó03 válasza:

Nem tudom, hogy milyen ezekben a basszus, de ez így is úgy is jó, hacsak nem előtte mondjuk gitároztál vagy bőgőztél, mert akkor nem olyan nagy teljesítmény a hasonlóság miatt. Persze az is számít, hogy oké, megtanultad, el tudod játszani, de az olyan-e?

Hogy apukád mit csinált, az szerintem nem számít, az ilyesmi szerintem nem olyan, ami génekben öröklődik.

2016. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy szerinted el tudod ezeket játszani, azzal nem mondtál semmit.

Egyébként érdemesebb lenne számok helyett technikákat tanulni, főleg ha teljesen kezdő vagy, mert több értelme van jó technikával kevés számot jól eljátszani, mint sok számot szarul.

2016. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!