Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction rajongók! Ki a...

One Direction rajongók! Ki a kedvencetek? Miért?

Figyelt kérdés

Melyik a kedvenc számotok? Kit szerettek kevésbé? Miért? Mit gondoltok a szünetről?

Csak most kezdtem hallgatni a számaikat, és egészen tetszik, csak nincs senki az ismerettségi körömben, így élőben nem tudom megkérdezni..

Előre is köszi a válaszokat!

15/L



2016. jan. 2. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
én csak a szünetről tudok nyilatkozni. már csak 1 nap, és vége van. irány a suli.
2016. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Everybody (Backstreet's Back) a kedvenc számom és Brian a kedvencem. A szünetről meg annyit hogy sztem felfoszlottak végleg.
2016. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 2012-ben szerettem meg őket, azóta Louis az, aki a legközelebb áll hozzám. Olyan nincs akit kevésbé szeretnék, mind a négyen csodálatos emberek.:) A kedvenc dalaimat nem kezdem el sorolni, mert rengeteg van.

A szünetről pedig annyit, hogy öt évig nagyon keményen dolgoztak, megérdemlik a pihenést. És nem fognak feloszlani! Rengetegszer elmondták már interjúkban meg mindenhol, hogy ez csaj egy szünet, és alig várják már, hogy halljuk az új dalaikat. Ja, és a szerződésüket is meghosszabbították 2021-ig, szóval még minimum öt évig lesz One Direction, de szerintem tovább is!:) 15/L

2016. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*csak

Előző voltam:D

2016. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Uhm, rengeteg kedvenc számom van, az új albumról a Walking In The Wind, a Fourról pedig a Fools Gold. Ha ez megnyugtat én sem vagyok valami régóta fan, 2014-ben ismertem meg őket, szóval második éve... na de ez mellékes. A kedvencem Harry, szerintem csodálatos ember, akit a legkevésbé szeretek az Zayn, legfőképpen azért mert elhagyta a bandát, de ez egy nagyon hosszú történet, szóval nem is mennék most bele, talán majd máskor. Ha lesz máskor. A szünet csak egy év, vége lesz és utána visszajönnek turnézni, meghosszabbították már a lemezszerződésüket is 2021-ig a Syconál, szóval nincs olyan verzió hogy ne jönnének vissza :)

Egyébként jó hogy új taggal bővült a Directioner család :D

2016. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Nincs kedvenc számom.

2013 nyarán kezdtem velük foglalkozni és csak egy évig tartott és ez sok is volt. Eleinte Niall volt a kedvencem, de egy hónap után áttértem Louisra. Pedig ő nem volt szimpatikus az elején. Valami akkor megfogott benne, azt gondoltam, hogy ő kicsit más mint a többi, depressziós volt, háttérbe szorult, őt kezdték el bántani, én meg sajnáltam, de nem kellett volna. Utána kinyilt a szemem vele kapcsolatban rájöttem milyen is valójában, főleg a füves videója után 2014-ben. Akkoriban Harry volt az akit kevésbé mert mindenhol csak ő volt, és ez idegesitett kicsit. Utána 2014 nyarán elkezdtem gyűlölni Louist, mert rájöttem milyen, és mindvégig ott volt a szemem előtt. 2014 nyara óta nem igazán érdekeltek már, de még figyeltem mi van velük, de akkor már utáltam Louist egészen 2015-ig, utána szépen elfelejtettem az egészet és már annyira se érdekelnek mint előtte. A szünetről én is hallottam, hát szerintem utána már nem fognak visszatérni mert már kinőtték a tinibanda titulust.

2016. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panbogg válasza:

Nekem a kezdetektől fogva Loui a kedvencem :)

Már az első számuk kijövetelekor imádtam őket, mindannyian elképesztőek. Azért Tommo a kedvencem, mert nagyon vicces, és olykor hiperaktív. Vicces nézni, hogy milyen hülyeségeket csinál :)Kedvenc számom nagyon sok van, de talán ezek a befutók: Infinity, Perfect, End of the day, I would, Better than words :)

2016. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kedvenc számom: What a feeling, I want to write you a song. Én sokáig Harrys voltam de valahogy kiábrándultam belőle, persze nem mintha nem lenne már rám hatással és még mindig nagyon szeretem, csak valami megváltozott. Az utóbbi időben Liam-es lettem, talán azért mert egyre több, olyan dolgot csinált és, olyan megnyilvánulásai voltak, ami hozzám nagyon közel áll. A szünetet meg csak a média fújta így fel.
2016. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én szó szerint nem tudok választani, illetve nagyon nehezen ha muszáj lenne talán Harry-t mondanám..ahhjjjj.. de neem. mert ott van Niall is meg Louis meg Liam. mindegyikuket imádom.nem tudok választani.még akkor is lelkiismeret furdalásom van amikor szinte mindíg Liam-et írom utóljára. de ilyenkor mindíg megfogadom hogy legközelebb első helyre írom.. xdd tipikus directioner probléma:DDD [link]


a szönetről meg: [link]

ebben minden benne van

2016. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Mert ha valóban a feloszlásukat elakarnák tussolni akkor ha rákérdez egy riporter biztos bevallaná mi? #fullbanyomodakretént


Amúgy ez a "majd meglátjuk lehet Zany is visszatér" eléggé olyan hogy totál hülyének nézik a rajongóikat. Mondjuk a te válaszod alapján igazuk is van.

2016. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!