Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én érzem csak Adam Levine...

Én érzem csak Adam Levine hangját túlbecsültnek?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani azt, aki szereti.
2016. jan. 3. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak te. Sőt, a legtöbb mai felkapott énekes hangját túlbecsültnek érzem.
2016. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ennek örülök. Mármint annak, hogy nem a hallásommal van baj. Én még pl. Katy Perry hangjával kapcsolatban furcsállom, hogy mindenki dicséri, szerintem erőtlen a hangja.
2016. jan. 3. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz hangja, ha tudna tisztán énekelni...de nem tud.
2016. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nekem akkor is fura lenne. nincs bajom a magas hangokkal, de az övé idegesítene akkor is, valahogy nem jön be. de tudom, egyéni problémám :)
2016. jan. 3. 23:01
 5/11 anonim válasza:
Igaz,nagy Maroon 5 fan vagyok,de szerintem Adam Levine hangja cseppet sem erőtlen,legtöbbször kifejezi a dal üzenetét. Egyébként még azt is kell becsülni benne,hogy nem sok férfi képes ilyen magasan,tisztán és erősen énekelni a popzenében. Az opera kicsit más tészta de ott is sok ilyen példa van.
2016. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát manapság tényleg nem (Adam Levine is szokott hamis lenni) De a múlt század énekeseinek zöme tudott autotune nélkül énekelni. Csak manapság elfogadott, ha valaki playbackel, vagy nagy küzdelemmel facsarja ki a torkán a hangokat...
2016. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem pl. Darren Hayes még sokkal jobban is tud.


https://www.youtube.com/watch?v=y8NKjNiQkWw



DE köszi a véleményt.

2016. aug. 25. 22:37
 8/11 anonim válasza:
Bocsáss meg,de nekem Darren Hayes cseppet sem tetszik. De hát ízlések és pofonok.
2016. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A linkelt zene nekem se, már túl sok. :) De meg tudja csinálni. A többi dala viszont tetszik. De igen, ízlések és pofonok, és persze én se akartam leszólni, akit te szeretsz.
2016. aug. 27. 12:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Nézd meg azt a videót, amiben Rob Thomas-szal énekel együtt, ég és föld. Ezzel nem azt mondom, hogy Levine rossz énekes, csak ahogy te is írtad, túlbecsült.
2022. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!