Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen bluetooth hangszórót...

Milyen bluetooth hangszórót vegyek?

Figyelt kérdés

Sony SRS-X33

JBL Flip 3

JBL Charge 2+

TDK trek flex a28

Ezek közül melyik az ami legjobban szól és a leghangosabb?



2016. jan. 3. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Pure Jongo S3X - Én ilyet vettem a Tescoban, mert az elmúlt 3 hétben 75%al voltak leáraza, így került kb 11500 Ft-ba. Mint utólag kiderült ennyiért hatalmas ajándék volt.

Igaz, hogy több típust is meglehetett venni az adott kedvezménnyel, de mivel ezt és ennél egy kisebb típust leszámítva egyik sem rendelkezett akkumulátorral, tehát egyik sem volt hordozható, így a választásom az S3X típusra esett.

Az eszköz méretre még éppen hogy belefér a hordozható kategóriába, nagyjából akkora, mint egy fél literes sörös korsó, súlyra pedig 1 kg (akksival együtt 1,2 kg).

A kialakítása viszonylag egyedinek mondható, tekintve, hogy 5 db hangszóró található benne, melyek amolyan stereo-mono közötti átmeneti hangzást nyújtanak 360 fokos hangszórással. Adott egy nagy 3,5"os mély/alsó középtartományt sugárzó hangszóró a készülék tetején és 4 db kis hangszóró körbe a készülék oldalán, melyek a magasabb hang frequenciákért felelnek, illetve ezeknek köszönhető a készülék minimális stereo tere is.

A készülék méretéhez képest szép erőteljes mélyhangokat szólaltat meg, magasai pedig kristály tiszták, köszönhetően a 4 db magas sugárzónak, melyek 360 fokban szórják a hangot. A középtartományban észlelhető némi tompaság, de ez szerencsére equalizerrel korrigálható.

Hangereje szépen betölt egy átlagos méretű szobát is, akár házibulizásra is alkalmas kisebb társaság számára.


Nem csak bluetooth és aux módban létesíthet kapcsolatot más eszközökkel, hanem android, ios telefonokkal, tabletekkel akár wifi-n keresztül és, ami által akár több az adott márkán belüli hangszóró is párosítható egyidejűleg egymáshoz, hogy akár a ház minden pontján szóljon ugyanaz a zene egyidejűleg.

Üzemidőben átlagos hangerőn a gyártó 20 órát ígér, ez maximum torzításmentes hangerőn nagyjából feleződik, tehát 10 órát lazán kibír egy feltöltéssel.

Használható akksi nélkül is a mellékelt hálózati adapterrel.


Tehát az adott 75% kedvezményes áron egy rendkívül sokoldalú és jó hangzású vezeték nélküli akkumulátoros hordozható hangszórót kaptam a pénzemért. Az eredeti árát mondjuk véleményem szerint nem éri meg, de annyit ér, mint mondjuk a 30000 Ftos árkategória felkapottabb típusai.

Tanácsolom nézz le a környékeden fellelhető Tesco-ba, hátha lesz még ilyen gyöngyszem akciósan, de ha nincs próbát tehetsz a kb 2000 Ftal olcsóbb, kisebb méretű, teljesítményű, kompaktabb variánssal is, a Pure Voca-val, melyet szintén 75%os kedvezménnyel lehetett megvásárolni. Ez utóbbi méretben kb akkora, mint a JBL Flip típusok.

2016. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Egyenes út ***** válasza:
Proda X6
2016. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az első válaszát mélyen belement a témába és mindent érintett, ma meg is nézem, hogy van e még akcióban. A másodiknak is köszönöm én is gondolkoztam rajta, de féltem, mert teljesítményre kicsi szerintem. Esetleg tudsz írni pár tapasztalatot?
2016. jan. 6. 13:43
 4/5 Egyenes út ***** válasza:

KOSÁR

INGYENES KISZÁLLÍTÁSSAL AZ ORSZÁG EGÉSZ TERÜLETÉN, 48 ÓRÁN BELÜL*


* 10.000 Ft vásárlás felett

Főoldal   /   Termékek   /   Proda X6 Bluetooth vízálló hangszóró



PRODA X6 BLUETOOTH VÍZÁLLÓ HANGSZÓRÓ


Elfogyott 21.990 Ft


Jelenleg ebből a termékből ez a verzió/szín nem elérhető. Ha szeretnél értesülni, amikor újra elérhető, kérjük add meg az email címed, vagy válassz másik termék verziót.:



VÁRHATÓ KISZÁLLÍTÁS: 2015. DECEMBER 17-ÉN

TELT HANGZÁS ÉS KIMAGASLÓ ZENEI ÉLMÉNY. BÁRHOL, BÁRMIKOR. VÍZÁLLÓ BLUETOOTH HANGSZÓRÓ, AMIT IMÁDNI FOGSZ!


Az X6 vízálló, bluetooth hangszóró gazdag hangzást és hihetetlen szabadságot hoz az életedbe. Vezeték nélkül csatlakoztatott hordozható eszközeidről több órán át élvezheted kedvenc zenéidet és a felhőtlen hangulatnak egy hirtelen jött nyári zápor sem állhat az útjába.

Mivel telefonodat néha beszélgetésre is használod, beépített, mikrofonjának köszönhetően akár kihangosítóként is funkcionál vezetés közben, vagy egy több fős konferencián.

2016. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Egyenes út ***** válasza:

Lehetővé teszi, hogy bármilyen Bluetooth kompatibilis eszközről vezeték nélkül közvetíts zenét.

Beépített mikrofon

Segítségével kihangosítóként használhatod autóban, vagy többfős megbeszéléseken.

Tölthető akkumulátor

A tölthető akkumulátorral akár 6 órán keresztül élvezheted kedvenc zenéidet bárhol, bármikor.

NFC csatlakozás

Egy érintés és NFC kompatibilis eszközeid máris összekapcsolódnak az éteren keresztül.

 



AUX bemenet

Az Aux-in bemeneten keresztül gyakorlatilag az összes létező audio eszközt csatlakoztathatod.

Micro SD kártyaolvasó

Micro SD kártyára másold tartalmaidat minden egyéb kiegészítő audió eszköz nélkül élvezheted.

Vízálló kialakítás

Speciális kialakításának köszönhetően akár az esőben is énekelhetsz, ha épp ahhoz van kedved.

Automatikus kikapcsolás

Az akkuidő optimalizáló technológiának köszönhetően a készülék kikapcsol, mikor nem használod.

2016. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!