Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kondenzátoros mikrofont mire...

Kondenzátoros mikrofont mire tudok rákötni? Kulon erisito kell hozza vagy ratudom kotni egy szamitogepre vagy akar egy gitar erositore? Es milyen kabel kell hozza?

Figyelt kérdés
Köszönöm a valaszokat elore is ;)

2016. jan. 11. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikrofonokban nem vagyok otthon, ezt előre leszögezem.

Én már csináltam olyat, hogy gitárerősítőre rákötöttem a mikrofont, nem tudom hogy milyen mikrofon volt, de nem egy csúcs, de még középkategóriásnak is gyenge volt. Számítógépre is rá lehet kötni. A legtöbb mikrofonhoz XLR, vagy 6.3 jack dugó kell, ezt bármelyik hangszerboltban be lehet szerezni. Gitár erősítőn nincsen XLR aljzat, tehát lehet hogy kell hozzá átalakító. Sőt, van olyan gitárerősítő amin direkt 2 bemenet van, hogy egyszerre lehessen énekelni és gitározni is.

2016. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kondenzátor mikrofonnak fantomtáp kell, gitárerősítőn nem fog megszólalni.

Ami jobb is.

2016. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!