Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szitár zene "Hóvirág" címmel,...

Dorje1234 kérdése:

Szitár zene "Hóvirág" címmel, emlékszik rá valaki?

Figyelt kérdés
A 80-as években (szóval gyerekkoromban) sokszor hallottam a rádióban egy szitár zenét, aminek "Hóvirág" volt a címe. Nagyon szép zene, de nem találom a neten. Véletlen nem tudtok egy linket, ahol meghallgatható, vagy előadót?

2016. jan. 13. 21:44
 1/2 knife1 válasza:

Ne tudd meg, 30 éve keresem, de tudtam a címét, de végre sikerült! Imádtam, és most is imádom!

https://www.youtube.com/watch?v=w3qqgVFnPoE

2018. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 knife1 válasza:
Bocsi, esetleg ismered a másik számot, amit régóta keresek. Kb a snowfloverrel egyidőben adták, egy csaj óbégatott benne folyamatosan valami olyasmit, hogy: bééicó (kb ennyi volt a szöveg),és talán Homokvihar, vagy sivatagi vihar volt a címe (nem a La Bionda: Sandstorm), volt benne szélsüvítés, (a zene kicsit Neotonos hangzás volt), nem tudom milyen nyelven énekelt (talán francia?), ezt a szót sem találom.
2018. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!