Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valami spirituális üzenete...

Van valami spirituális üzenete a "Smells like teen spirit"-nek a világ/a hallgató számára?

Figyelt kérdés
Tudom!Ósdi egy téma ez néhányotoknak,de én még most is megőrülök ettől a számtól és tudni akarok róla mindent amit csak lehet,illetve mások véleményére is kíváncsi vagyok.

2016. jan. 14. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Ugyanmár...

Egy gagyi punk szám.

2016. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajna nem tudom, de valóban klasszikus mű, én is szeretem :) S azért én ismerem pár évtizede, te pedig az is lehet, hogy akkor még nem is éltél. Nem ósdi, klasszikus, örökzöld :)
2016. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen,én 97-es gyártmány vagyok,a szám 91-es épp ezért hat meg.Nem egy mai nyálas,semmitmondó zenének tartom (tisztelet a kivételnek),mint a maiakat.Azt olvastam,hogy a szerző szuicid hajlamai,és önértékelési problémái is megjelennek a dalban,de úgy érzem ennél többet mondd.
2016. jan. 14. 21:36
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja és az ósdit magára a témára értettem,mert akik akkor már éltek,azoknak ez már egy "gagyi punk szám" ahogyan az 1.kommentelő fogalmazott,de eszembe nem jutna leósdizni.Nekem nagyon bejön.
2016. jan. 14. 21:38
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem jön be egy csapat vadember akik annyira se tudnak zenélni hogy a hangszereiket behangolják. A fickót meg biztos azért nyírta ki a felesége mert olyan jó ember volt. Csak a botránycsináláshoz értrtt.
2016. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán a felesége ölte meg.A legenda szerint öngyilkos lett,pont a pénzhajhász felesége miatt.Valóban igazad van,hogy hamisan játszottak,de ez tette őket különlegessé,ettől ismeri és szereti mindenki a Nirvanát (Már aki).Igen egy 1987-es együttes tényleg nem mondd már sokat a mai embernek(Megint csak már akinek).
2016. jan. 31. 01:48
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Hát akinek attól egyedi valami, hogy hamis, annak finoman szólva is fos a zenei ízlése.
2016. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen!Ezt mondd meg 343 517 642 embernek akik látták és szeretik klippet és a számot.
2016. febr. 2. 19:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Nincs. (: Csak róluk szól.
2016. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az 1.-nek igaza van, egy túlértékelt, túljátszott sz@r... mielőtt nem halt meg Kurt senki nem volt kíváncsi erre a számra, a billboard 1992-es év végi 100 legjobb dal listáján is csak a 32. helyezést érte el...
2016. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!