Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 1: Tényleg a Sziget fesztivál...

1: Tényleg a Sziget fesztivál a legnagyobb fesztivál a világon? 2: Egy előadó, együttes hogyan juthat ki egy bármilyen fesztiválra? Többi lent.

Figyelt kérdés

A fesztivál szervezői hívják, vagy valahogy Ők maguk jelzik, hogy szívesen fellépnének az adott helyen? Szerintetek mennyire nehéz elintéznie egy külföldi célközönségű, de magyar származású együttesnek, hogy a Szigeten, vagy hasonló kaliberű helyre kikerűljenek?


Előre is köszi a válaszokat!



2016. jan. 18. 15:47
 1/5 anonim válasza:
34%

Az a lényeg hogy a szervező hívja a jónépet , hát hogy itt most föl kőne lépni.........

Csak azért egy kalap sz*r a sziget , mert nem hívnak ki metálbandákat :/

2016. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem... Én amúgy még 1 fesztiválon sem voltam és nem értek a témához. Azért nu metal előadók elő szoktak fordúlni nem?


Amúgy nem hiszem, hogy ettől sz@r lenne egy fesztivál, csupán nem a metál kedvelőknek készítik, btw szerintem az elég nagy baj ha valaki csak egy műfajt képes hallgatni.


És egyébként milyen műfaj dominál leginkább az ilyen fesztiválokon?

2016. jan. 18. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A világon a legnagyobb? :D Nevetséges is lenne, ha egy olyan fesztivál lenne a legnagyobb, aki még a Metallica gázsiját sem tudja kifizetni, hogy végre eljöjjenek. :D (A főszervező nyilatkozta, hogy szinte minden évben megpróbálják, csak sosem jön össze.) A Sziget csak Magyarország legnagyobbja.

Ki jutni meg fesztiváltól függ, hogy mennyire nehéz. Szigetre pl biztosan nem könnyű, főleg ha metált játszik az adott zenekar.

Az meg hogy melyik műfaj dominál, szintén fesztiválfüggő. Sziget pl egy elvileg mindenes fesztivál, gyakorlatilag 2011 óta semmilyen érdemleges rock/metál fellépő nem volt ott, Volt fesztivál szintén mindenes, de ők nem csak elvileg, ott tényleg van minden, Rockmaraton csak rock/metál/punk/hc, de ha ránézel az adott fesztivál line upjára, rögtön meg tudod mondani.

2016. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az is eléggé nagy elnevezés hogy magyarországon , mert egy teltházas koncert is jobb annál XD
2016. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közép-Európában a legnagyobb. És így van, sokakat nem tudnak megfizetni, pl. Bon Jovi.
2016. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!