Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor tulajdonképpen...

Most akkor tulajdonképpen miröl is szol Pink Floyd Comfortably numb c. száma?

Figyelt kérdés

Csak mert ezt találtam és azota nem birok nem erre gondolni:


Don't think too much into this song. Roger Waters said in an interview about the song, "I think it's funny how everyone thinks so much about 'comfortably numb'. It was actually all written about a time when I was a child and got a horrible fever. I got rushed to the doctor and after him shining lights in my eyes and making sure I was coherant, he jabbed me with a shot of something. Then I got better."


Jo, alapjáraton ugy vagyok, hogy minden zenét ugy fogok fel ahogy akarok, de ezt az idézetet nem tudom kiverni a fejemböl. Ti mit gondoltok?



2016. jan. 21. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lep meg. A filmben is amikor a dal megy, egymással párhuzamosan látunk képeket a kis Pinkről, amikor meglátogatja a doktor (meg persze előtte egy patkányt próbál ápolni sikertelenül), illetve az idős Pinkről, amikor túllövés után adrenalinnal magához térítik. A dal formailag egy beteg és egy orvos párbeszéde.
2016. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt tudom de mindig is ugy voltam vele ahogy nagyon sokan mások, hogy az a klip része, és van a szövegnek más jelentése is, de akkor nem is értem, hogy mások miért látnak bele tényleg ezt azt ha még mondták is hogy nem ugy van. Mert sosem néztem utána csak most és most is csak véletlenül. Köszi a választ. :)
2016. jan. 21. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!