Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv! Van olyan hely Budapesten...

Üdv! Van olyan hely Budapesten ahol ki lehetne próbálni gitárokat, hogy nekem melyik lenne jobb? Mármint basszer vagy elektromos.

Figyelt kérdés
Lehetőleg a VIII. Kerületben vagy a közelében! Előre is köszi az értelmes válaszokat! :D

#gitár #Tankcsapda #basszer v elektromos? gitárok #Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 23. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én a Rákóczi téri Coda hangszert ajánlom. Első gitarom ott vettem. Ha nem tudsz jatszani meg akkor játszanak rajta neked az eladók. :D Jó arcok es segítőkészek es árban is szimpatikus.
2016. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :D Egyenlőre venni nem tudok, de egy akusztikust nyúzok egy ideje :D És dönteni akarok, mert idén nyáron dolgozni fogok és megpróbálok venni magamnak egyet, és konkrétan szeretném tudni hogy mit is vegyek :D És köszönöm még 1x! :D
2016. jan. 23. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze nem haborodnak fel, ha probalgatod őket es epp nem vásárolsz, tudják hogyha jofejek akkor ugyis visszamesz. :D
2016. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök! És tényleg nagyon szépen köszönöm a válaszod! :D
2016. jan. 23. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!