Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek beképzelt Freddie?...

Szerintetek beképzelt Freddie? Fehérvári Alfréd Gábor

Figyelt kérdés

A dalt (eurovízió) volt szerencsém egy pub-ban végignézni és ott egy társaság minden tagja ezt mondta. Én is elgondolkoztam ezen. Utána a neten is írtak róla, de akik szeretik váltik tagadják.

Most nem azért de manapság már ki szól úgy a Facebook oldalán a rajongókhoz, hogy "Drága XY FANOK!" ???


Mi az hogy fanok??? :D :D Ráadásul 1/3 szemyélben beszél magáról. Mi ez ha nem egó?


A zenéje jó, egy tény, de azért nem kéne elszállni.



#eurovízió #A Dal #Freddie #Fehérvári Alfréd Gábor
2016. jan. 26. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

és a zenéje se az övé.

én az ilyeneket mindig alapvetően senkiknek tartom.

oké, van hangja, de ennyi. arra veri magát, hogy alátolják a zenét és a dalszöveget, és ezzel pályáztak a dalban.

2016. jan. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%

Alfréd egyáltalán nem beképzelt. A Rising Starban figyeltem fel rá, nagyon különleges hangja és kisugárzása van. Koncerteken volt már szerencsém vele találkozni, és bátran állíthatom, hogy egy szerény, alázatos előadó, nem hasonlíthatjuk a beképzelt, nagyképű sztárokhoz. Ha megnéztek róla készült interjúkat, láthatjátok, hogy egyáltalán nincs elszállva magától.


Az meg, hogy még nincs saját szerzésű dala, nem jelenti azt, hogy rossz előadó. A 'Mary Joe' és a 'Neked nem kell' is hatalmas "sláger" lett, hónapokon át vezették a rádiós toplistákat, attól, hogy nem ő írta őket, még lehet tehetséges és kiváló énekes. Interjúkban pedig elmondta, hogy idővel szeretne majd ő is dalokat írni, de még úgy érzi, egyelőre nem tudna olyan minőségi dalt kiadni a kezéből, mint amilyet a Magna Cum Laude tagja, Szabó Tibi és Kara Misa írtak neki.


Nagyon remélem, hogy a Pioneer című dalával kijut az Eurovízióra. :)

2016. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A rising star-t nem néztem, mert elvből nem nézek tv2-t, de egy barátom szerint és a neten egy blogger szerint is a rising star interjúi, kisfilmjei alatt végig hatásvadász, drámai megközelítés született. Ez manipuláció. A nyomorával próbálja manipulálni a közönséget, és ez régen rossz. Erről mindig a Csillag születik nyertesei jutottak az eszembe. Ők egytől egyik az emberek szánalmából táplálkoztak, majd nyerték meg. Kivéve a felvidéki kissrácot, mert ő tényleg cuki volt.

Mikor Tabáni a zokogásával magyar női szívek ezreit hatotta könnyekig... Mi volt az, ha nem önsajnáltatás? És amikor Frédi akadt ki, előbb a családtagjai elvesztése miatt, majd a szakításán. valamiért mindig sajnálni kellett őt...Ha mégsem, akkor kitalált valamit. Vannak ilyen mártír emberek, és én nem tudom őket elviselni... Mások sajnálatában mi a jó? Így érsz el célt? Erről mindig az ovi meg az általános jut eszembe, aki egyest kapott és bőgött, annak nem kellett beírnia... Aztán mikor kikerültek a valós életbe, akkor sz**r életük volt, ezzel már nem sok mindent értek el. Kivéve FRédit, mert ő még most is ezzel arat.


Akik pedig szerénynek gondolják, azokat sikerült manipulálnia érzelmileg...


Az övé a legjobb dal, ez tény. Bár szerintem nincs jó hangja, olyan láncdohányos, és kellene képeznie magát nem is kicsit. Sajnáltatás helyett mondjuk ez egy nagyon jó ötlet lenne..

2016. jan. 27. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Még hogy Freddie XD hagyjuk már.

Freddie Mercury na Ő Freddie de ez nem :D

Amúgy igan az,sőt idegesítő is.

2016. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

a hivatalos FB oldalán a Freddie Fansite nevű oldal bejegyzéseit szokta megosztani, amit nem ő szerkeszt, ezért E/3

nekem szimpatikus, a hivatalos oldalán egyenként szokott válaszolni a kommentekre, ilyet nem sokan csinálnak



az meg nagyon naivitás tőletek, ha elhiszitek, hogy a Rising Star kisfilmjeiben saját magától talált ki dolgokat, a szerződés köti őket, hogy azt mondják, amit megírnak nekik, ebből van a show. Ha apuci és anyuci kisfia, lánya lenne az összes versenyző, normális élettel, mivel azonosulna szegény, proli néző? A magyarok arra szavaznak, azt nézik, az érdekli őket, ami szánalmas. Pl. a TV2 napi sorozatában, Jóban Rosszbanban is ezért a legnépszerűbb szereplők a Bodolaiék, akik egy proli, buta család.


Szóval nem, szerintem nincs elszállva, az egészséges önbizalom nélkül pedig ne legyen senki sem énekes.

2016. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

amiket ő ír abban nem beszél magáról E/3ban de van egy fansite azon aki ír az nem ő és h megosztja persze hogy abba van..

nem beképzelt, mindig visszaír, és amikor megköszöntötték nagyon sokan a névnapja miatt, nem csak kiírt egy posztot hogy kössz..mint a legtöbb kis youtuber meg a nem tudom milyen emberek akit követ 1000 ember(Freddiet meg 30000) hanem megköszönte és odaírta hogy kezdi is a megválaszolgatásunkat....

és megérdemelte hogy megnyerte a dalt és fantasztikus jó hangú nagyon jóképű és sorolhatnám ;)

ha nem tetszik nem kell hallgatni meg követni a facebookon ha zavar h úgy hívja a rajongóit!!

2016. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Fehérvári Alfréd Gábor😂 nem igazán, de majd máskor összejön.😊
2016. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mi jön össze?
2016. júl. 1. 00:09
 9/9 Kini :)) ***** válasza:
Se a zenéje nem tetszik, se az ember nem szimpatikus
2016. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!