Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mélyládát szeretnék kis autóba!?

Mélyládát szeretnék kis autóba!?

Figyelt kérdés

életem első autója egy suzu swift 5ajtós, 1.0ás kis járgány lett. hangrendszer abszolút nincs benne, ezért szeretném kicsit megtuningolni ilyen szempontból. dj szakmában jártas vagyok, itthon is van egy két cucc amiket csinálgattunk (de nem vagyok hangtechnikus az ilyen jellegű embereknek felesleges írni úgy se fogom megérteni)


kitaláltam h összepakolom én magamnak a rendszert, a kocsiba van, aki be tudja tenni így igazából csak a dolgokat kéne összeraknom.


nos amit szeretnék:

cd rádió, erősítő

két középmagas hangszóró előre

egy mélyláda hátulra


az egészre 25ezrem van, semmivel se több.


a mélyládát milyen módon építsem, hány colos hangszóróval, hogy a leghatékonyabb legyen?

milyen magashangszórókat érdemes venni?

jók azok a noname hangszórók is amiket a német használtba is tudok venni ? :D

továbbá rádióserősítőt milyen fajtának nézzek utána?


[link]

kép a csomagtartóról (jobbat nem találtam)


2016. jan. 26. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2016. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ennyi pénzből egy rádiót sem tudsz venni. Én sem akartam sokat költeni, 100 000 ft-ot szántam rá, ebből végül 133 000 ft lett. Vettem egy 30 000 ft-os Pioneer rádiót (cd mechanika nélkül, úgy sem használok cd-t, pendrive-on pedig lejátszik WAV illetve Flac formátumot, ami igen jó), 26 000 ft-ért egy 16 cm-es komponens Hertz hangszóró szettet, 36 000 ft-ért egy JBL 4 csatornás erősítőt és 29 000 ft-ért egy Hertz mélyládát, meg 12 000 ft-ért kábeleket. Nagyon jó lett, nem mondom azt, hogy egy világverő autóhifim van, de nekem tökéletesen elég, nagyon szép hangja lett. Természetesen bitumenlappal leszigeteltem az első atókat, anélkül semmit nem ér. Debrecenben autóhifis Zsolti beállította az erősítőmet ingyen, mert nála vettem mindent.
2016. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!