Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár vétel előtt...

Basszusgitár vétel előtt vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy Epiphone Eb3at es egy Fender MB5ot

Az Epiphonenak 96000 ft az ara a fender az ugy 105000-110000 ftig igy nevre nyilvan fender de azert letszi kifejtenetek h melyik es miert

Koszi elore is



2016. jan. 27. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Először pár apróságot e kéne dönteni, pl milyen stílusban akarod használni, hány húrost, bár ez összefügg az előbbivel.
2016. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs nagyon meghatározva hogy milyen zenét szeretnek bar inkabb a rock fele lesz de igy is az acdc es mark knopfler között azert hangzásban nagy különbség van es mind a kettőt szeretnem majd jatszani
2016. jan. 27. 18:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Amugy az epiphome 4 a fender 5 huros
2016. jan. 27. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem néha power metal játékhoz főleg, istentelenül hiányzik a H0 húr, szóval metal esetén az öthúros jobb lehet. Ennél könnyebb műfajokban semmi szükség rá, de ízlés kérdése, hogy le akarsz-e menni annyira. 3-400 Watton az E1 is mellbe vág :-)
2016. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én valami klasszikusabb megoldásban gondolkodnék pl egy jazz bass. Az is sok stílusban megállja a helyét. Darametálra nem alkalmas de attól lefelé kb mindenre. Most láttam egyik oldalon hirdettek egy suier classic vibe jazz basst 110 körül, na az elég jó deal.
2016. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem az én műfajom a metal Úgyhogy nem nagyon fogok játszani.

Az a baj a Jazz Bassal hogy nem igazán tetszik.

2016. jan. 28. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ebben az árkategóriában szerintem az az alapvető fontosságú hogy kapj egy használható hangszert, nem a kinézet. De ez csak magánvélemény.
2016. jan. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor már tudnék venni ugyan egy kb. húszassal drágábban egy fender jazz basst 135 ezerért. Vagy egy Marcus miller jazz basst újan a sire shopból 150000 körül
2016. jan. 29. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az tesó, ne hagyd abba! :D
2016. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!