Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki foga képviselni...

Lala20002 kérdése:

Szerintetek ki foga képviselni Magyarországot a 2016-os Eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Nekem lenne egy két tippem de kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is :)
2016. jan. 31. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nézem ezt a műsort, de valami különlegeset kéne küldeni. Nem is azért, hogy nyerjünk, de nekem mindig az egész verseny egysíkú. Mármint maga az Eurovízió, nem a Dal. Nem arról van szó, hogy nem jó énekesek vannak ott, de mind ugyanolyan, egy-két kivétellel. Pár perc múlva nem is emlékszem, melyik melyik ország volt. Kevés van, amelyikre emlékszem, és máig tudom, hogy na, igen, ezek voltak az észtek (mondtam valamit).
2016. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
remélem a Mushu!
2016. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért párra emlékszem, ami tetszett. Persze, igen, tavaly sok egyforma volt: dekoltált ruhás nők üvöltenek.
2016. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!