Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Copy Con - Szeress úgy kottát...

Copy Con - Szeress úgy kottát honnan szerezhetek? Vagy "kighallgatná" nekem valaki a zongorát?

Figyelt kérdés
Nagyon egyszerű a zongora alapja, talán kihallgatni is lehetne, csak én nem tudom. Segítene valaki?
2010. márc. 29. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

nem

amúgy ha nagyon egyszerű, miért nem csinálod meg te?:D

2010. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"nem

amúgy ha nagyon egyszerű, miért nem csinálod meg te?:D"


az is egyszerű lenne, hogy nem pofázol bele, ha nem tudsz érdemben hozzászólni, te selejt.

2010. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó:

te mennyivel adtál hasznosabb választ mint az első válaszoló?

2010. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem tudom. Egyértelműnek gondoltam, hogy a kérdést azért tettem fel, mivel én nem vagyok képes megoldani.

Soha nem részesültem semmilyen zenei képzésben, a hallásom sem olyan jó, hogy kihalljam, de azt meg tudom állapítani (ennyi hallásom azért van), hogy nem egy bonyolult zongoraalap, egy hozzáértő ember pár perc alatt kihallgatja. És mivel kottát sehol sem találok hozzá, és feltételezem nem is lelhető fel, ám nekem nagyon kéne ez a zongoraalap-kotta, így gondoltam, hátha akad itt egy segítő szándékű emberke, aki képes és szeretne segíteni.

2010. ápr. 1. 22:26
 5/5 anonim válasza:
21:48 - és te mennyivel adtál hasznosabb választ, mint én? de amúgy éreztem, hogy lesz egy tróger, aki majd bemondja a frankót, elkövetve ugyanazt a hibát, amiért most engem oltogat. gondolkozni kéne.
2010. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!