Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a DJ...

Mi a véleményetek erről a DJ kontrollerről?

Figyelt kérdés

Abszolút kezdőd DJ vagyok. Eddig a Virtual DJ nevű programot használtam keverésre, azonban úgy érzem, hogy már kinőttem a pusztán virtuális keverőpultot és szükségem lenne egy igazi kontrollerre. Jelenleg nincs pénzem valami komolyabb keverőpultra, ezért az olcsóbbak között keresgéltem, ahol rátaláltam erre a pultra:


[link]


Aki esetleg nem tudná megnyitni a linket, annak leírom, hogy egy Hercules DJ DJcontrol Glow nevű pultról beszélek.


Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket a termékkel kapcsolatban!


Plusszban lenne egy olyan kérdésem, hogy a Virtual DJ-ben megtalálható "filter" gombot ezen a kontrolleren hol találom meg?



2016. febr. 2. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom ezt a pultot. Meg magát a Hercules márkát. Esetleg gyűjts még és vegyél egy Reloopb Beatmix 2-t. Ez alatt nem nagyon érdemes venni Dj kontrollert. :) Ha van kérdésed, írj.
2016. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezért a pénzért vegyél egy Reloop contourt pl

az egy tökéletes cucc, bár már nem forgalmazzák

2016. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a javaslatokat! Azt azért meg tudjátok mondani, hogy a Virtual DJ-ben lévő "filter" gombként melyik gomb funkciónál ezen a fenti pulton?
2016. febr. 4. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:

nem kezel filtert ahogy látom.

sem a sima potik, sem a shift gomb nyomására

2016. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
virtual dj amúgy is kaki program
2016. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt az hatást, amit a "filter" eredményez a Virtual DJ-ben, azt itt itt hogyan tudnám elérni?
2016. febr. 5. 00:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert ennyiért nem kapsz olyat.
2016. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha ezt a kontrollert összekötöm a laptoppal, akkor tudom egyszerre használni a Virtual DJ-t és a pultot is?
2016. febr. 5. 11:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csavarod a pl. Mély potit akkor a monitoron is látod h csavarod.
2016. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És például egérrel eközben a laptopon is tudom használni a Virtual DJ-t, vagy csak a kontrollert érzékeli?
2016. febr. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!