Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik enekelnek?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem azoktol megkerdezni,hogy meg kell eroltetniuk magukat,hogy a hangok kijojjenek vagy faj-e enekles utan a torkuk?

Annyira regota kivancsi voltam mar erre



2016. febr. 2. 18:15
 1/1 anonim válasza:
ez hála Istennek, nem így működik :) Az első az, hogy a műfajodnak és az adottságaidnak megfelelő technikát megtaláld egy tanár segítségével és ő majd elmagyarázza, hogyan juttasd ki olyan könnyedén a hangokat, mintha "csak beszélnél", és kellő türelemmel ez sikerülhet is. Tanárként én is arra figyelmeztetem elsőként az első órás diákokat, hogy mindent kérdezzenek és mondjanak, ami fáj, szúr, mar, kellemetlen, stb, mert akkor az nem a megfelelő technikai fogás, mert az a feladatom, hogy minél kényelmesebbé és eredményesebbé tegyem az előadását. Márpedig ez addig nem megy, amíg saját kútfőből csinál mindent, nem követi az instrukcióimat és csodálkozik, hogy fáj :P Szóval csak ennyi: a jó technika és a jó képesség együttesén múlik. No meg a türelmen :)
2016. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!