Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy értelmezitek ennek a...

Hogy értelmezitek ennek a szövegét?


2016. febr. 3. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy van két ember aki szereti egymást, de valamilyen oknál fogva nem tudnak együtt maradni többet, mert a férfinak mennie kell. (Lehet akár az is, hogy halálos beteg, de szimplán csak az is, hogy a munkája kötelezi, nem tudom.) És ezért mondja, hogy őrizzék meg a ma estét, harcoljanak a hajnal ellen, mert nem akarja, hogy eljöjjön az idő, amikor mennie kell. Minél hosszabbra szeretné nyújtani a perceket, hogy többet lehessenek együtt. Ha pedig az érdekel, hogy konkrétan a "Save tonight"-ot, hogyan értelmezzük, akkor szerintem valami olyasmit jelenthet, hogy csak ketten legyenek, szenteljék egymásnak minden egyes pillantásukat, mozdulatukat, hogy ez a éjszaka örökre beléjük vésődjön. De ez egyénfüggő, hogy ki mit lát bele egy adott dalszövegbe.:)
2016. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!