Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nálatok is úgy van, hogy egy...

Nálatok is úgy van, hogy egy nagyon tetsző zeneszámot nem hallgatok meg sokszor, hogy nehogy elunjam, hanem különleges alkalmakkor veszem csak elő?

Figyelt kérdés
Pl. egy szerelmes dalt csak ha van rá méltó másik fél. Hogy összeköthessem vele.

2016. febr. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
őőő..nem, én annyiszor hallgatom ahányszor jól esik
2016. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem :D

Ami tetszik azt hallgatom, megunom, kész..ami nagyon tetszik azt is hallgatom, de azt sokkal nehezebb megunni :D

2016. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Egy igazán jó zenét amúgy sem lehet megunni.


Szerelmes dalt meg sosem hallgatok.

2016. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert általában a kedvenc dalaim nem elsőre leszenk azok hanem minél többször hallottam annál jobban imádom. Szóval ezek után nem tartogatom, hanem rongyossá hallgatom:D Van amit évek elteltével is majdnem ugyanannyira imádok. A jó zenét nem lehet megunni. És néha olyan pillanatok kötődnek hozzá amit előre nem tudsz megjósolni. Vannak hangulatdalaim nekem is, amiket csak adott lelkiállapotban hallgatok, de azok nem a legnagyobb kedvenc dalaim általában.
2016. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja én meg úgy vagyok vele, mint egy jó borral amit ünnepnapokra félreteszek.
2016. febr. 6. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából úgy vagyok vele, mint a negyedik, de azért egy idő után meg tudom unni (pár hónap/év, attól függ), ha tényleg egy csomót hallgatom. Viszont később elő lehet venni újra.
2016. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!