Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Mi a véleményetek...

Gitárosok! Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés
Cort KX5-BKM, megszeretnék tanulni elektromos gitáron játszani, ez jó választás első gitárnak? Vagy mit ajánlotok helyette esetleg?

2016. febr. 7. 22:08
 1/2 Vermi válasza:
100%

Jó lehet (én személy szerint nem vennék cortot), én azt tanácsolom, hogy egy tapasztaltabb gitáros ismerősöddel (ha van) menj el gitárt venni, de te is próbálj ki többet, és azt válaszd ami neked kényelmes és tetszik a hangja!

Sok múlik azon is, hogy megfelelően van e beállítva a hangszer, ezért is érdemes tapasztaltabb emberrel menni, aki ezt is leellenőrzi.Régi húrokkal (ami boltban sokszor megesik) rossz beállítással tökmindegy milyen hangszerről van szó, nem fog jól szólni.

2016. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem :-)
2016. febr. 10. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!