Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy 60 watos full csoves...

Ur Csongor kérdése:

Van egy 60 watos full csoves hayden peacemaker fejem 4 db 12ax7 elofok es 2 db el34 vegfok csovel. A mai proban kb 2-3 perc melegedes utan kezdtem el rajta jatszani es kb 5 perc utan az erosito hallk lett. Szerintetk mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Olyan volt mintha eltunt volna a gain. A torz csatorna tiszta lett. Lekapcsoltam stand byra es vissza kapcsoltam es tokeletesen ment mig megint nem jelentkezet a problema.

2016. febr. 7. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy megérett egy csőcserére.
2016. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elofok vagy vegfok ?
2016. febr. 9. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt a szakembernek kell tudnia aki csinálja.
2016. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mas nem mehetet tonkre benne csak a csovek faradhatak el?
2016. febr. 9. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az elmondottak alapján a teljesítmény szabályzó is elromolhatott, vagy egyszerűen nem jó minőségű az egész cucc. Ha tartósan marad a probléma mindenképp szakember kell hozzá hogy megmondja mi a baja.
2016. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem, hogy akkor jelentkezik ez a problema amikor elkezdem jatek kozben tekergetni a beepitet digitalis reverb potmeteret ami a master szekcioban van.
2016. febr. 11. 08:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előfokcsö szokott ilyet csinálni. Recseg ropog és eltűnik a hang. De szerintem nálad kontakthiba, ha már a potméter tekergetése idézi elő.
2016. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!