Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Évek óta keresek egy számot!...

Évek óta keresek egy számot! A klippje a mai napig előttem van, ahogy a dallama is. Ez egy rock zene, amiben egy lány szobákon át menekül, egy föld alatti épületből, végül egy csapóajtón át egy erőbe jut ki! Ki az előadó és mi a szám címe?

Figyelt kérdés
Egész erős Bon Jovi-s beütésű hangja volt az előadónak!

2016. febr. 10. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Emlékszel belőle valami szövegre? :D
2016. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bon Jovi Runaway ,mert ott menekül egy lány (légyszives szólj ha ez volt az amire te gondolsz)
2016. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Nem vagyok egy nyelvzseni,és lehet félre is hallottam ezt-azt,csak halandzsázni tudnék.

Én nem ez az a zene.

Következik a halandzsa:

" My mind baby good,when i m a looking for to my mind baby good,when a look so changing,i dont wanna change you."

A ritmus meg olyan tárárárárárá-tárárárárárá

A refrénkor sokszor mondja ezt a changing részt.

2016. febr. 15. 00:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Még valami!Ha jól emlékszem valamikor 2000,és 2002 között játszotta az MTV,meg az MTV Rock.
2016. febr. 15. 00:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem rémlik néhány ilyen video. Esetleg azt meg tudnád mondani hogy hogy néztek ki a zenekar tagjai vagy a lány? :)
2016. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiatal lány hosszú göndör haj.A zenekarra nem emlékszem
2016. márc. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!