Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Class Fm-en miért hívják...

Class Fm-en miért hívják kívánságműsornak a kíváságműsort?

Figyelt kérdés

Az, hogy betelefonál random hülye és "kérek egy számot", az Abaházi, Garami, vagy a Piros bedob egy random xsz@rt, még nem kívánságműsor.


Pl: Kérném a Tankcsapdától a menyországturisztot.

Na ez már az lenne.


Van olyan rádió, ahol még így megy?



2016. febr. 12. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Duna TV kívánságkosár :D
2016. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 i6emsn válasza:

Azért, mert a sok igénytelen gyökér így is hallgatja ;)

Minek bonyolítsák, ha gyakorlatilag monopól helyzetben vannak, mert a Petőfit nem trendi hallgatni?

2016. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hallottál egy olyan adást, amiben két ember így telefonált be és ebből megvontad a magad átlagát. No comment...
2016. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel abban az időszakban jellemzően úton vagyok, úgy heti négyszer hallgatom. Tudod, amikor megyek a fonóba.

Ki ne találd nekem, hogy minden betelefonáló ilyen!

2016. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szerinted?

Minden nap ez meg melóhelyen. és igen. Az ÖSSZES ILYEN!!!!

2016. febr. 22. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a vicc, hogy hiába írsz konkrétumot, meghamisítják. Én vagy két éve akartam küldeni a barátnőmnek egy számot, erre mikor beolvasták az üzenetemet, kicsit átgyúrták, mintha egy másik, konkrét számot kértem volna neki (amit mellesleg mindketten utáltunk). Szóval erről ennyit, először és utoljára foglalkoztam velük.
2017. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!