Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jön valaki The Neighbourhood...

Jön valaki The Neighbourhood koncertre szigetre?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem tud sajnos jönni, egyedül meg nem lenne olyan buli :) Esetleg van itt köztetek olyan, aki jönne, csak nincs kivel? 31/N

2016. febr. 17. 13:00
 1/6 anonim válasza:
szia! én mennék szívesen!:) 22/L
2016. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sziaaa :D szeretném megkérdezni, hogy mikor lesz ez a koncert Szigeten? Csak mert én nem lakom Magyarországon, viszont nagyon el szeretnék menni, csak sajnos alig tudok valamit erről az egészről, hogy hogyan működik. Hogy mennyi pénzbe kerül, meg hogy egyáltalán mikor is lesz pontosan. Nézegettem neten, de nem találtam semmi konkrétumot, ahol leírta volna hogy mikor lesz, de èn csak ez az egy konci miatt mennék el arra az egy napra. Előre köszi, ha válaszolsz :)
2016. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!:) Bocsi,csak most láttam,hogy írtál. Még nincs meg a napi lista,folyamatosan nézem,mivel én is csak erre szeretnék menni!Amúgy még én sem voltam soha,ha ez megnyugtat,bár ha kell egyedül is el fogok menni:) 18.000 ft a napi jegy,tehát reggeltől reggelig,és persze lesznek azon a napon más fellépők is,szóval ha azok is érdekelnek akkor szerintem nagyon megéri!:) Ha van kedved írj,előző valaszolotol sajnos nem kaptam választ:(
2016. márc. 6. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg 15-én fognak fellépni. ;)

[link]

2016. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,már láttam:) Akkor jönnél?
2016. márc. 23. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Oooooh én egy "új" válaszoló vagyok. :D
2016. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!