Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ice Cube VS Niggaz Wit Attitudes?

Koaxk Ábel kérdése:

Ice Cube VS Niggaz Wit Attitudes?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilván azoknak szól, akik egyáltalán képben vannak a témában.


A véleményem az, hogy Ice Cube a No Vaseline track-el lényegében leiskolázta az egész zenekart.


Ez a későbbi N.W.A. dalokon is érezhető miután ő kiszállt, az egész zenekar meghalt, voltak ugyan dalok, de hiába lett később Dre "nagyobb" rapper a legjobb Ice Cube volt.



2016. febr. 19. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Egybe voltak a legjobbak, problémák ellenére is. Az tény hogy Ice Cube csinálta aztán a legjobb zenét egyedül. Mondjuk a No Vazeline csak egy Diss szám, semmi több, ütős de ennyi.


Why We Thugs - Rap That West - Gangster Rap Make Me Do mind baromi ütős számok.

2016. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. febr. 19. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a top 3 rapperben Ice Cube benne van. Szerintem ő szólóban jobb zenéket csinált, mint az N.W.A.. De ez csak egy saját meglátás. Persze az N.W.A. zenéi is ütnek rendesen. De úgy gondolom, hogy Cubenak jót tett, hogy kiszált. És nálam Dre nem nagyobb rapper. Őt inkább produceri munkássága miatt szeretem. Persze az ő szövegei is nagyon jók, de nekem valahogy Ice Cube mindig is bejött. És hát amit a Westside Connectionnal csinált az nagyon adta. Részemről az a banda jobban bejön, mint az N.W.A.
2016. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a "nagyobb" rappert csak arra írtam, hogyha ma megkérdeznél egy fiatalt Dre-t biztos ismerné, de Ice Cube-ot tuti nem. :\


Amúgy adom amit mondasz, a West Side Connection nagyon jó, bár valljuk be az se Mack 10-től jó, hanem ott is Ice nyomta a tutit.

2016. febr. 19. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Mack 10-ről is jó véleménnyel vagyok. Tény, hogy nem egy Ice Cube, de azért ő is eléggé underrated nigga, mint WC.
2016. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, minden hozzáértő válaszát komolyan veszem mivel ritka! :)
2016. febr. 19. 20:01
 7/7 anonim válasza:

Az elején úgy kezdték hogy dré megcsinálta az alapot, cube pedig írt rá szöveget és nem csak a saját szövegét írta meg.

Ezzel persze nem azt mondom hogy csak cube írta nekik a szöveget.

2016. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!