Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a zenének a címe?

Mi ennek a zenének a címe?

Figyelt kérdés

A Török kezdőknek című sorozat 3. évadának a 12. részének az elején megy egy zene. Valaki meg tudná mondani, mi az?

Itt a rész: [link]



2016. febr. 19. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Légyszíves ne tegyetek már ki naponta 100 olyan kérdést hogy mi a címe ennek a zenének, úgy hogy közben be is linkelitek a trailereket stb.. SHAZAM, SHAZAM és SHAZAM! Ezzel a zenefelismerő programmal amit le tudsz tölteni a telefonodra könnyen és másodpercek alatt megtudod találni a kívánt zenét.
2016. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, persze, csakhogy ez háttérzeneként van és nagyon halk, ráadásul dumálnak is a szereplők közben elég hangosan. De gyanítom meg sem nyitottad a linket, csak egyszerre belémkötöttél. Azt hiszed, olyan lusta voltam, hogy nem próbáltam megkeresni a dalt? Öt nyelven írtam be a Google-be a sorozat címét, és az évadot + epizódot, de sajnos minden mást kiadott, csak ezt nem. A Shazam egyébként egy nagy szar, nekem még egy dalt se talált meg, én Musixmatch-ot használok, de az ennél használhatatlan. YouTube-on is próbáltam, Bingen, stb... Nem vagyok lusta, de már beleuntam abba, hogy egy nyamvadt oldalon sincs kint a sorozatban felcsendülő zenék listája. Kérlek legközelebb tájékozódj (legalább a nyamvadt linket nyisd meg, mert ebből is látszik, hogy te vagy a lusta, nem én), és csak utána próbálj meg beszólni, de akkor is értelmes indokokkal, mert így kicsit röhejesnek tűnsz.

Amúgymeg, nem mindegy, hogy ki és milyen kérdést ír ki? Elvégre ez ennek az oldalnak a célja, hogy kérdezzünk, nem? Meg egyébként is, egy csomó más témában van egy rakat felesleges kérdés, oda is írogatsz? Sok életed lehet. Kérlek, először tájékozódj, utána szólj bele a dolgokba.

2016. febr. 20. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Értékelem a hosszú válaszodat amiben próbálsz kiosztani engem. Én viszont "mivel szerinted élettelen vagyok" rövidre szeretném fogni a dolgot. Én nem téged akartalak letámadni, nem akartam én itt okoskodni sem, csak egyszerűen elmuntam a véleményemet. Sajnálom hogy megbántottalak valamint azt is hogy azt hittem te is olyan vagy mint a többi kérdező akiknek a kérdéseire tényleg a SHAZAM megfelelő válasz lenne. Abban teljesen igazad van hogy az oldal arra van hogy az emberek kérdezzenek, jogos. Mellesleg nem azzal szórakozom hogy mindenkinek beszólogassak. Na én nem szeretnék semmilyen vitát szítani sem pedig tovább folytatni ez a beszélgetést. A videót egyébként most megnyitottam és meghallgattam az instrumentalt. Esetleg érdemes német fórumokon keresgetni (márha a szinkron miatt nem-e változtattak a zenéken) esetleg letölteni ezt a részt és Audiocityvel elkülöníteni a két hangsávot, így eltűnne a beszéd és csak a zene maradna. Aztán meg arra nyomni valami felismerőt. De ehhez már tényleg lusta vagyok. :)
2016. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Amúgy nem csak instrumental a dal, van benne ének is egy picit később, de sajnos a szövegét annyira nem értettem ki...
2016. febr. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!