Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy mostanában imádok ehhez hasonló zenéket hallgatni? Https://www.youtube.com/watch? V=5WeCVTNZ7tE Pár hónapja csak ilyeneket hallgatok, és nem tudok rájönni miért.

Figyelt kérdés

2016. febr. 25. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Meg se nézem a linket a válaszhoz.


Értem én, hogy a gyakorit nem nagyon cenzúrázzák, de azért megpróbálhatna az emberiség nem ekkora baromságokat kérdezni.


"Miért tetszik?" Mert tetszik, és pont, ezen nincs mit megkérdezni. Passzol az ízlésedhez. Megfogott a dal. Mit tudom én. Erre a kérdésre te magad sem tudnál szép hosszú esszében válaszolni, amiben kifejted minden apró részletnek a miértjét - pedig saját magadról van szó.


Akkor miért gondolod, hogy egy rakás vadidegen, akik még a keresztneved se tudják, válaszolni tudnak majd a kérdésedre?


*facepalm*

2016. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!