Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy Cort G110 jó lenne kezdő...

Egy Cort G110 jó lenne kezdő gitárnak?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni gitározni,de sajnos nincsen rá túl nagy keretem.Ezt találtam használtan(de teljesen jó állapotban) elég jó árban és ahogy hallgattam elég jónak is hangzik számomra.Valakinek vélemény/tapasztalat van róla esetleg?

2016. febr. 25. 23:13
 1/4 Mojjo ***** válasza:

Itt találhatsz róla két igencsak részletes leírást/véleményt:

[link]


Ennyi pénzért jobbat nehezen találsz, de főleg a gagyi tremolós híd miatt, meg nyakbeállítási nehézségek miatt (lsd a linken) azért lehet vele szívás rendesen. De tényleg nem hiszem, hogy hasonló árban ne lenne szívás kb. minden elektromos gitárral.

Ehhez viszont még kell egy erősítőt is venned, azt beleszámoltad a költségvetésedbe?


Amúgy mindenképpen elektromos gitárral szeretnél kezdeni? Kevés pénzből egy akusztikus azért biztosabb vétel tud lenni.

2016. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
cort x1 is jó,használtan láttam 25-30 között párat
2016. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze,az erősítőt is beleszámoltam és igen mindenféleképpen elektromosat szeretnék mivel már van egy akusztikusom.

Cortx1-et én is néztem,de újonnan már egy normálisabb erősítővel sajnos nem fér bele az árba,használtan meg nem találtam olyat,amibe őszintén szólva megbíznék.Te hol láttál?

Egyébként közbe találtam egy Jackson JS11 Dinky-t,szintén jó árban,ami alig volt még használva,tartozékokkal,garanciával és a kinézete,hangzása is tetszik és elég megbízhatónak is tűnik a dolog.Erről esetleg valami vélemény?

2016. febr. 27. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
gsfanatic.hu-ra nézz fel,én ott vettem az ibanezt és nagyon jó,megbízható is volt
2016. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!