Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbi számot tényleg az...

Az alábbi számot tényleg az Asking Alexandria készítette?

Figyelt kérdés

[link]

(az elsőre gondolok)

Azért kérdezem, mert erre a számra akárhogyan keresek rá, ezen a zeneletöltő oldalon kívül máshol nem találom meg. Természetesen beírtam már a youtube-ba, google keresőbe így, hogy Asking Alexandria-The black, de mindenhol azt a számot találom, ami idén februárban jelent meg (legalábbis a videója), azt ismerem, szoktam azt is hallgatni, de még csak nem is hasonlít ahhoz a "the black"-hoz, amit belinkeltem. Pedig az nagyon tetszik, amennyit (nem túl sok) a dalszövegből hallottam, szintén begépeltem, és rákerestem, de semmire sem jutottam. Pedig mostmár azért is tudni akarom, hogy mi az a szám, és a dalszöveget is szeretném elolvasni.


2016. febr. 26. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom mi ez, de biztos vagyok benne, hogy nem asking alexandria
2016. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!