Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerelemről szóló zenék?

Szerelemről szóló zenék?

Figyelt kérdés
Tud valaki szerelemről szóló, szép szövegű, sírós zenét? Lehetőleg rock legyen (nem a hörgős metálra gondolok), de jó a sima zongora alapú zene is.

2016. márc. 1. 19:34
 1/5 anonim válasza:

Hát...ez se nem rock se nem szerelmes,viszont a szenvedélyről szól ami szerintem a legfontosabb része ;)


[link]

2016. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edda- Utolsó érintés/ Háromszor . Ez monjuk szakítás féle, de sztem vagany
2016. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2016. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legszenvedélyesebb zene, amit életemben hallottam, a Road zenekar "Nem kell más" című zenéje. Totál beindít. Ezen kívül rengeteg erotikus és szerelmes zenéjük van, jól zúznak! Aztán: Pokolgép (Kalapács Józseffel!!!): Halálra szeretlek, és ha vmi lágyabbra buksz: Intim Torna Illegál: Engedj Szabadon (amúgy ezen kívül több szerelmes számuk is van). Ez a 3 előadó teljesen más rockot nyomat, szóval válogass kedvedre!
2016. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha angolt akarsz: Black Veil Brides- Carolin XD
2016. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!