Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a magyarországon valaha...

Ki a magyarországon valaha élt legjobb gitáros?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 16:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha leírod a "legjobb gitáros" definícióját, akkor örömmel válaszolok.
2010. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Slash


két napig itt élt...

2010. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
olyanra gondolok,aki igazán profi volt.És arra is, hogy volt-e egyáltalán nagyon híres,nevezetes gitáros:)
2010. ápr. 1. 16:28
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a legjobb, de nagyon jó:

[link]

2010. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Hivatalosan kérded vagy a véleményeket?

Hivatalosan fi.gom sincs, de szerintem a legjobb az az Edda solosa: Alapi.

2010. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki hivatalosan legjobb gitáros? X(

Akkora baromság ez az egész, hogy nemigaz. Én el tudok játszani bármit amit hallok első hallásra, meg elég sok ismerősöm is. AKkor mostm i vagyunk a legjobbak? Vagy az Edda gitárosa, mert ő amellett hogy technikailag talán jó, képes volt megírni egy rakás három-négy akkordból álló dalt? Vagy mivan? Ha elmondja valaki értelemsne, hogy mi alapján leheti lyesmit eldönteni, az tapsot érdemel.

2010. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha nem vetted észre az ironiát. Egy véleményen vagyok veled abban, hogy ilyesmit nem igazán lehet eldönteni, mert izlések és pofonok. de ami Alapit illeti. Nem csak a rakás 3-4 akkordos számaira gondoltam, bár énis elég jo vagyok, de szerintem ha kettőnk tudását összetennék Alapi akkor is lealázna azzal a 3-4 akkordal is. Technikailag nemcsak h ,,talán" nagyon jo, hanem szo szerint nagyon jo. Keress rá a jutyubon az ,,Alapi Band" formáciojára, és nem fogsz kételkedni.

Jah és Legközelebb probáld meg kicsit értelmezni a választ,mielőtt igy lehurrogsz, mert mint mondtam az csak az én véleményem,és a most leirtak is.

2010. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
ne veszekedjetek.a kérdést úgy értettem hogy ki az a gitáros akinek neve is van mo.-n.akire a többiek felnézhetnének:D
2010. ápr. 1. 19:02
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem veszekedtünk...:)

Én maradok a véleményem mellett Alapi nagyon jo

De mondjuk Kun Peti sem volt semmi,ha már az Edda szoba jött. Képzeld el hogy most hol tartna a srác,ha 16-17-18éve ilyen nagy volt... :(

2010. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
én nem igazán ismerem a magyar gitárosokat, igaziból nincs is olyan nevük mint random külföldinek :(
2010. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!