Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges egyedi zenét...

Lehetséges egyedi zenét csinálni Abletonnal, FL studioval vagy más DAW-val kizárólag a szoftvert használva mindenféle cucc nélkül (synth, miegyéb)?

Figyelt kérdés
Valamint melyik DAW a legbarátibb teljesen kezdő számára? FL studioval próbálkoztam, de bevallom, elég bonyolultnak tűnt. Mondjuk nem használtam tutorialt.

2016. márc. 2. 20:45
 1/3 Zénevű ***** válasza:

Fl-stúdiót csak ajánlani tudom, de persze nagyon sok óra, nap, év kell ahhoz, hogy igazán jó, egyedi dalokat készíts benne. Nincs ez másként az ableton és társainál sem. Nézz sok tutorialt és pötyögj sokat!

Sok sikert! :-)

2016. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan!

Tapasztalat szükséges. Egy kis mixeléssel az alap hangokból is lehet elég dope zenét csinálni. Nemrég volt a Razer musicnak (ha jól emlékszem) egy versenye, amiben olyan zenéket kellett csinálni, amelyeket kizárólag csak alap hangokkal készítettek. Ha gondolod, keress rá

2016. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nézek tutorialt, aztán próbálkozom :)
2016. márc. 3. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!