Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a zenéimről?

Mi a véleményetek a zenéimről?

Figyelt kérdés

Amatőr zenész vagyok van még mit tanulnom de addig is érdekelne mások véleménye a zene alapjaimról!

[link]



#zene #zeneszerkesztő #zeneszerkesztő szoftver
2016. márc. 3. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem az én ízlésvilágom sajnos.

A Classy-ről viszont kicsit Aphex Twin hangzásvilága jutott eszembe. :D

2016. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki nem csinál már olyan zenét, amiben valódi hangszerek vannak?
2016. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veterán vas ***** válasza:

Megelőztél #2!

Éppen azon filóztam, hogy ma már bárki "zeneszerző".nek érzi magét, mert el tud egy-két programot indítani, vagy azért mert olyan ügyesen tudja a potmétereket tologatni a többsávos keverőn, esetleg valamiféle mixet képes összehozni korábbi különféle zajokból?

Hogyan mondhatja valaki magáról, hogy zeneszerző, amikor nem tud partitúrát olvasni, nem játszik 1-2 hangszeren, és sosem tanult összhangzattant? :(

2016. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

De ma már haladunk a korral, mivel egy jó program is képes ugyan azt a hangzást nyújtani ezért sokan válasszák ezt a megoldást! Persze azért az élő hangszerek még mindig jobban szólnak de lehet élvezhető szép zenét csinálni így is!

2016. márc. 3. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan hangzást? Ne röhögtess! Mégis miben hasonlítanak a zenédben lévő hangok egy valódi hangszer hangjához? Semmiben.
2016. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég monotonok és nincs bennük sok kreativitás. Minimalnak elmegy.
2016. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!