Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon ciki lenne? Többi lent.

Nagyon ciki lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy el szeretnék menni énektanárhoz. Jó hangom ugyan nincs és azt se tudom, hogyan is kell....De szeretek, de más előtt nem merek és még magam előtt se nagyon...Zenei érzékem sajnos nincs nagyon...Suliban az ének óra inkább mindig olyan mint egy rajzóra.....Azt gondoltam, hogy ha elmegyek énektanárhoz az megtanítja a technikát és lehet, hogy egy kis zeni érzék is ragad rám közben...Nagyon szeretem a zenét..:) Nem ciki így elmenni egy tanárhoz nem szeretném ha azt hinné, hogy én olyan álmodozó egomaci vagyok aki azt hiszi, hogy olyan jó azt közben nem. Én amúgy úgy tartom, hogy a hangom nem lenne olyan brutál rossz csak olyan kusza mert nem is tudom, hogy megy ez..:D Szerintetek ha elmegyek tanárhoz az tudna egy kicsit segíteni a helyzeten? Csak annyira, hogy barátok és magam előtt ne legyen kellemetlen senkinek és merjem :D olyan jó lenne

2016. márc. 5. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az éneklés elsajátítható képesség, tehát tanulható. De ez nyilván nem azt jelenti hogy mindenkiből lehet énekes. Szerintem nem lenne ciki ha elmennél egy énektanárhoz hogy segítsen egy kicsit képezni a hangodat.
2016. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!