Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Francia rap? Bővebben lent!

Francia rap? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Keresek egy zenét, már van vagy 10 éves. Egyszer találtam valamilyen zenelejátszót egy távolsági buszon, arra volt felvéve, de Sehol nem találom. Mivel nem beszélek franciául ezért nem tudom pontosan, de valami ilyesmi volt a refrén: ... Vu selá, ... Vu selá (kimondva igy hangzik. Légyszi segítsen valaki!

2016. márc. 6. 15:03
1 2
 1/20 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Qk0hlccWde0


Én csak ezt az egy francia rappet ismerem

2016. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem az :(
2016. márc. 7. 11:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmire nem emlékszel a "vu selá-n" kívül? Mert én beszélek franciául, de engem semmi értelmesre nem emlékezted ez így. A "vu" gondolom "vous" lesz, de a "selá" passz.
2016. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos, csak ennyire emlékszem :/
2016. márc. 10. 09:35
 5/20 A kérdező kommentje:
Esetleg nem két szó volt a vége, hanem egy...vuselá vagy huzelá...? Nem tudom, de mit nem adnék, ha újra hallanám :D
2016. márc. 10. 09:37
 6/20 anonim válasza:

Szia! Sajnis fogalmam nincs melyik számot hallhattad.. Talán ezt? Bár nagyon kétlem.

[link]


Egyébként ha tényleg bejött necked az a francia rap, akkor hallgasd meg ezt a kettőt, amit belinkeltem, mert szerintem elég jók! Az egyik az valamelyik kocsi reklámjában is volt.

[link]

[link]

2016. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez lenne az?

MC Solaar: Bouge de là!


https://www.youtube.com/watch?v=v4iZ_eQiSTY

2016. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6-os az utolsó 2 zene tényleg jó, sajnos az első a közelében sincs annak, amit én keresek.
2016. márc. 12. 21:58
 9/20 A kérdező kommentje:
#7-es nem, sajna :(
2016. márc. 12. 21:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Most már nagyon érdekel, hogy valójában mi lehet ez a "vuselá" vagy ilyesmi. Gondolkodom rajta, ha valami eszembe jut és találok olyan zenét, linkelem.
2016. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!