Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ország dala a kedvencet...

Melyik ország dala a kedvencetek az idei Eurovízión eddig?

Figyelt kérdés
nekem az orosz és az osztrák
2016. márc. 9. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orosz dal nekem is nagy kedvencem. :) Ugyanakkor Sergey már nagyon régóta a kedvenc énekeseim között foglal helyet, így valamilyen szinten elfogult vagyok vele szemben. Ugráltam is örömömben, mikor kiderült, hogy őt küldik. Még a ciprusi és az izlandi az, ami nagyon tetszik. Meg természetesen a magyar. :-)
2016. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Nekem az eddigi felhozatalból az izlandi tetszik a leginkább, meg esetleg a francia. Szerintem ez egy egészen jó kis évnek ígérkezik, legalábbis az elmúlt évek versenyeihez képest. :)
2016. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az izlandi dalt én túlságosan Loreen és Mans koppintásnak látom, főleg a körítést, amin sok múlik

Ciprus valóban jó

2016. márc. 9. 18:08
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, és a francia... hát, én egy kicsit túl trendinek érzem, a júúújúúú nem jön be
2016. márc. 9. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem magasan a lengyel szám a kedvencem eddig.
2016. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A spanyol és az észt.
2016. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a lengyelt kedvelem én is, a spanyol gagyi, pörgős kis valami, táncolni jó :) az észt dal iránti rajongást nem értem, nem jön be, tavaly sokkal jobbak voltak az észtek, és Belgium is, amire ez az észt szám most hajaz
2016. márc. 14. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:

NORVÉGIAAA :D

Szeretem az oroszt is meg azerbaijan se rossz.

2016. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!