Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket hallgatsz?

Milyen zenéket hallgatsz?

Figyelt kérdés

Mióta hallgatod az ilyen fajta stílusú zenéket?

Gondoltad volna hogy egyszer ilyet / ilyeneket fogsz hallgatni?


2010. ápr. 3. 09:46
 1/8 A kérdező kommentje:
és mit szeretsz benne nagyon? (mi az ami megfogott?)
2010. ápr. 3. 09:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Metált (power, progresszív, szimfónikus)

Néha komolyzenét, vagy filmzenét.


Régebben nem szerettem a zenét, már annak is örültem, ha egy számot végig tudtam hallgatni fintor nélkül. (Ilyenkor még csak a tévéből-rádióból jövő mainstream zenét észleltem) Aztán egyik nap rábukkantam egy metál videóra a YouTubon. :) Korábban nem gondoltam volna, hogy ilyen tetszeni fog.

Amúgy nem tanulok zenét, de mióta a fennt említett stílusokat hallgatom, másképp hallom a számokat. Mintha azelőtt nem is hallottam volna normálisan, amit hallgattam, csak egy masszát. Olyan "néztem, de nem láttam" érzés, csak hallgatásra vetítve. :) (Persze ez nem egynapos változás volt)


És te, Kérdező? :-)

2010. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Death metál, thrash metál, progresszív metál, power metál, folk metál, post metál, ambient, dark ambient, brakcore, breakbeat, dubstep, darkstep, acid jazz, klasszikus zene, free jazz, progresszív rock, avant-garde, noise, noise rock, shoegaze, drone metál, post-punk, post-hc, screamo, jazz-rock fusion, mathcore, ésatöbbi...


És nem tudom. Sohan em zárkóztam el semmi elől, ami nem popzene. Tehát amiben látok komolym unkát, meg azt, hogy az illető tényleg beletette az érzéseit az adott zenébe, az nekem mindig bejött, akármilyen műfajú is legyen.

2010. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, még így az első válazsolót olvasva: nekem fontos, hogy ne legyne könnyen emészthető. Ami elsőre tetszik, és nem tartom egy emészthetetlen szarnka, arra nem is szánok időt, mert tudom, hogy hamar meg is fogom unni. Amivel küzdeni kell, az meg a végén mindig jó lesz. Mert az azt jelenti, hogy vannak benne újszerű zenei öületek, meg érzelmek.
2010. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lényegében mindenféle zene tetszik :) De inkább rock (kiskorom óta ezeket szeretem) de meghallgatok minden mást, lényeg h legyen benne valami ami megfog. 2 éve 2 azaz kettő darab zeném volt: Elvis Presley Jailhouse rock és Belga Zsolti a béka :D:D Azóta 2.7-gb-nyi zeném van :)

Vannak zenék amiket elsők között töltöttem le és ha újra meghallgatom felfedezek benne valami egészen újat :D és akkor megint az lesz a kedvenc :D


15/f

2010. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13:16


Értem amit mondassz. Én sme hallgatok olyat, amit elsőrem eg lehet emészteni. Sok ember hajlamos rámondani egy zsámára emészthetetlennek tűnő zenére, hogy szar, mert nem is vezsi a fáradságot, hogy megpróbálja értelmezni, ízlelgetni. A legtöbbeknek alapból nem olyan fontos a jó zene, hogy időt szánjanak ilyesmire.

2010. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Goa,Psytrance,Fullon,Darkpsy.-mert varázslatos,dinamikus,energiával teli.Merem ajánlani mindenkinek.12-éve hallgatom
2010. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

80-as évek diszkózenéit imádom és már elég régóta hallgatom.

Sosem gondoltam volna,de egyszer néztem egy Irigy Hónaljmirigyes műsort a tévében ahol elénekeltek egy Modern Talking számot és kirázott a hideg az egész zenétől,meg olyan érzés töltött el ami más zenétől nem.És azóta hallgatom ezt a stílust:):)

2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!