Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a kedvenc zenéitek?...

Nektek mi a kedvenc zenéitek? Mit hallgattok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én minden zenét szeretek, így vegyesen hallgatom őket. De többnyire 60', 70' , 80' , 90' évek zenéit.. Mostaniak közül csak párat .. Vannak kedvenceim, de régi slágerek mind..
2016. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Főleg rock, punk néha metál :D
2016. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rock, metál, abból is 60-as, 70es, 80as évek főleg.
2016. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha zenét hallgatok akkor az esetek 80%-ában valamilyen metál lesz.15%-ban valamilyen komoly zene,és a maradékban electro illetve valami populárisabb,mint mondjuk Gorillaz.


De metálból valóban mindenevő vagyok.Death,thrash,metalcore,symphonyc,folk,heavy,

power,black,melodyc,doom,sőt néha poénból még a grindcore is


Most például erre a bandára vagyok ráfüggve


https://www.youtube.com/watch?v=kVXhZivTR50


De leggyakrabban hallgatott bandáim közt ott van a Powerwolf,Amon Amarth,Raubtier,The Kovenant,Fintroll,Parasite INC.,és Haggard.

Van is egy lista ahol körülbelül 100-120 banda van ,felírva hogy melyik számot hallottam tőlük először ami megtetszett.

2016. márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenfélét szívesen hallgatok, mostanában inkább a '60-as, '70-es, '80-as évek zenéit, mert a mostani zenék már mind egy kaptafára mennek, unalmasak, és gagyik. Egyébként (lehet röhögni, csak tessék), nagyon szeretem a Disney mesék betétdalait.
2016. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
John Williams és Two Steps from Hell zenék.
2016. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A RAP az elso. Utana minden kiveve nepzene, meg lassu. Pl balett

20F

2016. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Iggy Azalea: Dont need you all , Impossible is nothing, Team, Walk the line, Work, Heavy crown
2016. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Peter Gabriel, Phil Collins, Genesis, The Who, Shakira, Lady Gaga, 4 Non Blondes, Linda Perry, Focus, Kozmix, Scooter, Alice Deejay,
2021. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!