Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan váltsak gyorsan akkordo...

Ktünde14 kérdése:

Hogyan váltsak gyorsan akkordokat, és egyáltalán, hogy tudnám rendesen lefogni őket? .

Figyelt kérdés
Konkrétan egy csomó akkordot csak nagyon nehezen kb. 10 perc szenvedéssel tudok lefogni. Hogy tudnám gyorsabban lefogni őket és hogy tudnék gyorsabban váltani kettő között?

2016. márc. 18. 22:06
 1/4 Mojjo ***** válasza:
Sok gyakorlással. De ha tényleg ennyi idő lefogni egy akkordot, igencsak esélyes, hogy rosszul fogod őket, vagy minimum a gitárt rosszul tartod. Melyik akkordokkal van gondod?
2016. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Főként csak a G akkord ennyire szenvedős a bonyolultabbakkal még nem foglalkozom. Elég kicsi a kezem, de azt olvastam, hogy az nem lehet probléma de én mégse tudom a kisujjammal lefogni a húrt. Jó perze nem tíz perc csak egy ki túlzás de tényleg nem megy könnyen :/
2016. márc. 18. 22:20
 3/4 Mojjo ***** válasza:

Hát igen, a kisujjnak meg kell ügyesednie, ez pedig idő és gyakorlás :)

Amúgy a G akkordot sokféleképp lehet fogni, gondolom te a 4 ujjas nyitott G-dúrt fogod. Esetleg a 3 ujjasat. A 3 ujjasat lehet úgy is, hogy gyűrűsujj vékony E húr 3. bund, középső ujj A húr 3. bund, mutatóujj vastag E húr 3. bund. Próbáld ki így, hátha jobban megy.

2016. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uh ..:D nagyon köszi így tényleg jobb. mégegyszer köszi :)
2016. márc. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!